
Aplica moderna iluminat exterior IP54 SNIFSNIF AP1 ROUND BIANCO 144283
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Philips pe care îl avem în stoc la prețul de 198.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Material | Metal |
| Culoare | Alb |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 3,8 W |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Flux luminos total | 800 lm |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 55 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3,8 W |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 3,8 W |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Stil | Altele |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Series | MYGARDEN PYTHON Philips |
| Producător | Philips |

De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, suspendat, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită

De perete
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V, din plastic
În stoc
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, din metal, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită