

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat LED de exterior cu senzor infraroșu. Unghiul de detecție al senzorului: 180°. Raza de acțiune a senzorului: 12 m. Durata iluminării: între 2 secunde și 15 minute. Sensibilitatea la lumină ambientală: 1-1.000 lx.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Cu senzor mișcare | Da |
| Putere | 230V |
| Culoare | Alb |
| Loc | Grădină și alei/Foisor/Garaj |
| Funcție | Tehnologie LED/Cu senzor |
| Grad de protecție ip | IP55 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 8 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 8 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 50 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 750 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 50 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 100000 ON/OFF |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Stil | Altele |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 8 W |
| Series | SPOT SENSOR Ledvance |
| Producător | Ledvance |

- montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, suspendat, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, - plafonieră, cu senzor mișcare
În stoc
De perete, de 230V, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
Cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Suspendat, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită

Freestanding
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
Freestanding, cu senzor mișcare
În stoc
De perete
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din plastic, diametru
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Suspendat, - plafonieră, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită