
Stalp iluminat exterior IP54 Barrel H-75cm
Freestanding, suspendat, - montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lampă pentru mediul exterior umed, testată cu rigurozitate privind rezistența la apă. Lampa face parte din gama de produse de exterior de joasă tensiune, aceasta putând fi instalată pe cont propriu cu ușurință și în siguranță. Compatibilă cu toate corpurile de iluminat și accesoriile GardenLink. Adaptorul de priză nu este inclus.
| Tip | Pe sol |
|---|---|
| Putere | 24V |
| Material | Metal |
| Culoare | Negru |
| Loc | Grădină și alei |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 1,5 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 1,5 W |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Flux luminos total | 180 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Tensiune | 24 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 1,5 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 15 W |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 325 ° |
| Stil | Altele |
| Series | GARDENLINK 24V Philips |
| Producător | Philips |

Freestanding, suspendat, - montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stoc
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, cu finisaj din crom
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Freestanding, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
Freestanding, - montare sol
În stocLivrare gratuită
- montare sol, din metal, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stoc
Freestanding, de 24V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stoc
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stoc
De perete, freestanding, de 230V
În stoc
- montare sol, din metal, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
- montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu finisaj din crom, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
În stoc
Freestanding, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Freestanding, - montare sol, de 230V
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită