



Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziileLa Rochére este o piesă solidă de artă care preschimbă ritualurile zilnice într-un moment excepțional. Frumusețea pură, lucrarea fină și durabilitatea sunt pentru sticlarii La Rochére aspecte esențiale. Aceste brand a fost fondat în anul 1475 și încă de atunci designerii din spatele acestui brand caută să fabrice cele mai frumoase și perfecte produse pentru clienții lor. De asemenea, aceste vase sunt complet adecvate pentru a fi curățate în mașina de spălat vase.
| Tip | Pentru ceai |
|---|---|
| Material | Sticlă |
| Motiv | Personalizate |
| Dimensiuni | Medii (250-400 ml) |
| Material suplimentar | Lemn/oțel inoxidabil |
| Greutate | 0.61 kg |
| Înălțime | 13.6 cm |
| Volum | 0.28 l |
| Seria | Ouessant |
| Model | Abstract |
| Calitate | Premium |
| Instrucțiuni | Adecvat pentru mașina de spălat vase/nu este adecvat utilizării în cuptorul cu microunde |
| Conținut | Cu filtru |
| Producător | La Rochére |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
Produs de calitate.
am folosit deja și am cumpărat altele... sunt un maniac al ceaiurilor vrac și acesta este un combo super pentru mine :)
piesă superbă, preț mai ridicat, aș fi apreciat un preț cu o treime mai mic, dar sunt mulțumită de funcționalitate și design, îmi plac produsele La Rochere, au suflet, așa că am plătit prețul cu plăcere, sunt piese care se moștenesc
frumos și de calitate
f bun
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal


Cu suport hârtie igienică

18×49 cm, de perete, din plastic

25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

160×230 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy
Livrare gratuită
Boluri și cutii

25 cm, ⌀ 21 cm

Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată