





Dimensiuni 88×44×40 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 156 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Țesătură de catifea: Verde Metal: Neagră Dimensiuni Lățimea șezutului: 44 cm Adâncimea șezutului: 40 cm Înălțime: 88,5 cm Înălțimea șezutului: 46 cm Înălțimea spătarului: 42 cm Greutate: 4 kg Capacitate: 110 kg Specificatii Scaun de bucătărie modern cu structură metalică Tapiserie de catifea elegantă Sedare stabilă și confortabilă Inspirație scandinavă pentru sala de mese Culorile neutre sunt o bază excelentă pentru orice interior. Amestecând tonuri delicate cu o culoare mai accentuată, veți crea cu ușurință un spațiu plăcut și lejer. Inspirați-vă din stilul scandinav, care leagă materialele naturale de un design funcțional. Scaunul de catifea verde închis se potrivește perfect cu o masă din lemn deschis și accesorii discrete, cum ar fi ghivecele suspendate cu ierburi aromatice. Mizați pe simplitate, practică și eleganță atemporală – casa dumneavoastră vă va mulțumi.
| Lăţime: | 44 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 40 cm |
| Înălţime: | 88 cm |
| Stil | Scandinav |
|---|---|
| Material șezut | Stofă |
| Material | Metal |
| Tapițate | Da |
| Culoare | Verde |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Aspect | Clasic |
| Rotativ | Nu |
| Latime | 44 cm |
| Adancime | 40 cm |
| Tip picioare | Patru Picioare |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Tapiterie | Tesatura din catifea, Tapitat |
| Capacitate de incarcare | 110 kg |
| Inaltimea scaunului | 46 cm |
| Inaltime | 88,5 cm |

88×44×40 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
88×44×40 cm, în stil scandinav, din stofă

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, din plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

83×54×61 cm, în stil modern, cu cotiere
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
Rotativ, în stil modern, din stofă
Livrare în peste 1 zi
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal

Rotativ, în stil modern, din stofă
Livrare în peste 1 zi
86×53×42 cm, în stil modern, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri

În stil modern, cu cotiere, - 2 bucăți
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din stofă, tapițat
Disponibil în 2 e-shop-uri

Rotativ, în stil modern, din stofă
Livrare în peste 1 zi
86×53×42 cm, cu picioare din lemn, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, cu cotiere, din stofă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, din stofă, tapițat
Livrare în peste 1 zi
În stil modern, - 4 bucăți, din stofă

Rotativ, în stil modern, din stofă
Livrare în peste 1 zi
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 4 e-shop-uri

88×44×40 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
88×44×40 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
101×54×43 cm, în stil modern, din stofă
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, cu cotiere, din stofă
În stocLivrare gratuită
79×58×57 cm, în stil modern, cu cotiere
Disponibil în 4 e-shop-uri

86×45×54 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
88×44×40 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 7 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 7 e-shop-uri

82×49×58 cm, în stil scandinav, din stofă

93×48×61 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
81×61×55 cm, în stil modern, cu cotiere

În stil modern, cu cotiere, - 2 bucăți
În stocLivrare gratuită
88×54×60 cm, în stil modern, decor stejar
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc


40×40 cm, decorativă, rotundă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc