









Comodă TV neagră 147x38 cm Media – Tvilum
| Produs în | DK |
|---|---|
| Greutate | 29.6 kg |
| Înălțime | 38.4 cm |
| Lățime | 147.2 cm |
| Sistem de închidere | Fără amortizare |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă uscată, fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul părții din spate | Placă fibrolemnoasă |
| Seria | Media |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Scandinav/modern |
| Calitate | Basic |
| Caracteristici | Cu sertare/cu uși/cu orificiu pentru cabluri/fără picioare |
| Finisaj suprafață | Folie |
| Material | PAL (placă aglomerată de lemn) |
| Producător | Tvilum |
Recenzii ale utilizatorilor
De Calitate slabă, găuri pre-făcute incorect pe anumite componente, a fost necesară găurirea unor găuri noi.

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Cu suport hârtie igienică


25×17×17 cm, cu capac

18×49 cm, de perete, din plastic

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Cu suport hârtie igienică, din plastic, din metal

Cu priză, freestanding

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
180×200 cm

132×240 cm

25 cm, ⌀ 21 cm