









Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziileNu numai că vă protejează aragazul de deteriorare , dar puteți folosi acest produs și ca placă de tăiat sau ca suprafață de depozitare pentru o tigaie fierbinte. Acest set din două piese de la Wenko este pur și simplu de necontestat prin caracterul său practic. Ele sunt fabricate din sticlă temperată extrem de robustă și aproape incasabilă , ceea ce face ca suprafața lor să fie rezistentă la zgârieturi și neporoasă - împiedicând acumularea oricăror bacterii sau mirosuri. Datorită celor opt piciorușe antiderapante cu înălțime reglabilă, sunt adecvate pentru toate tipurile de aragazuri - fie ele ceramice, electrice sau pe gaz. Cu toate acestea, asigurați-vă că s-au răcit complet înainte de a le așeza pe aragaz.
| Produs în | TR |
|---|---|
| Număr piese | 2 buc. |
| Material suplimentar | Plastic |
| Material | Sticlă |
| Greutate | 3.2 kg |
| Înălțime | 1.8 cm |
| Lățime | 30 cm |
| Lungime | 52 cm |
| Seria | Tile |
| Model | Patchwork |
| Calitate | Basic |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă |
| Culoare | Maro |
| Producător | Wenko |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
Calitatea imprimării modelului este destul de slabă. Și culorile sunt mult diferite, un verde închis intens. Pare de parcă modelul ar fi fost decolorat de soare.
Husele îmi sunt foarte potrivite și sunt frumoase.
Perfect și frumos
Foarte frumos și, de asemenea, rezistent.
Culoarea a fost diferită, calitatea a fost în regulă.

Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

Din porțelan, lăţime, înălţime

18×49 cm, de perete, în stil modern

26×17×17 cm, cu capac, diametru

Cu ventuză, de perete, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Naproane de masă, din poliester, la bucată

Diametru

Diametru

Diametru

26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Diametru

Diametru

240×260 cm, înălţime, diametru

Pentru alimente, set de, din plastic

50×70 cm, din bumbac, set