





Dimensiuni 200×200 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziileLenjerie de pat verde-deschis pentru pat dublu 200x200 cm Songbird – Catherine Lansfield
| Lăţime: | 200 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 200 cm |
| Tip de lenjerie | 2 persoane |
|---|---|
| Imprimeu | Floral |
| Caracteristici | Reversibil |
| Produs în | PK |
| Compoziție și tip de material | Polycotton |
| Număr de perne | 2 |
| Greutate | 1.11 kg |
| Set | Față de pernă inclusă |
| Lățime | 200 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Dimensiuni lenjerie de pat | 200x200 |
| Dimensiuni pernă | 50x75 |
| Certificări și standarde îndeplinite | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Seria | Songbird |
| Sistem de închidere lenjerie de pat | Cu nasturi |
| Sistem de închidere față de pernă | Prin pliere |
| Model | Floral |
| Design | Boho |
| Calitate | Basic |
| Îngrijire | Spălare la mașina de spălat/adecvat pentru uscător/spălare la 40°c |
| Compoziție țesătură | 48% Bumbac/52% Poliester |
| Culoare | Verde deschis |
| Producător | Catherine Lansfield |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
Model foarte frumos , material calitativ,singurul minus sunt culorile puțin șterse Oricum viu mai comanda și altele
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Foarte bine!
foarte bun
Lenjerie de pat frumoasă.
Sunt frumoase și de calitate, culorile și modelele sunt exact ca în imagine.

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

18×49 cm, de perete, din plastic

Cu suport hârtie igienică

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
25×17×17 cm, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Cu ventuză, de perete

40×40 cm, cu pene, pătrată

25 cm, ⌀ 21 cm

160×235 cm, clasic, dreptunghiular

8×30×10 cm, dreaptă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

De masă

100×135 cm, pentru 4 anotimpuri


39×60 cm, antiderapante, de baie

