Recomandăm
Pantofar în culoare naturală cu bancă cu aspect de lemn exotic Loft – Wenko
Dimensiuni 48×103×30 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- Ușor de asamblat (23%)
- Design estetic și frumos (23%)
- Calitate slabă a materialului (31%)
- Dimensiuni mai mici decât așteptat (15%)
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 453,74 RON
- 26.01.2026 - 453,74 RON
- 16.01.2026 - 487,89 RON
- 05.12.2025 - 516,59 RON
- 01.11.2025 - 459,19 RON
- 27.10.2025 - 487,89 RON
- 27.10.2025 - 528,07 RON
- 25.10.2025 - 487,89 RON
- 20.10.2025 - 573,99 RON
- 20.10.2025 - 574 RON
- 14.10.2025 - 494 RON
- 07.10.2025 - 573,99 RON
- 03.10.2025 - 494 RON
- 01.10.2025 - 573,99 RON
- 30.09.2025 - 459 RON
- 26.09.2025 - 494 RON
- 16.09.2025 - 573,99 RON
- 12.09.2025 - 494 RON
- 29.08.2025 - 573,99 RON
- 24.08.2025 - 494 RON
- 19.08.2025 - 573,99 RON
- 15.08.2025 - 494 RON
- 14.08.2025 - 573,99 RON
- 15.07.2025 - 564 RON
- 11.07.2025 - 485 RON
- 08.07.2025 - 485,04 RON
- 03.07.2025 - 564 RON
- 26.06.2025 - 485,04 RON
- 20.06.2025 - 485 RON
- 15.06.2025 - 485,04 RON
- 23.05.2025 - 479 RON
- 10.04.2025 - 485 RON
- 14.01.2025 - 479,87 RON
- 10.12.2024 - 564 RON
- 07.12.2024 - 479 RON
- 06.12.2024 - 451 RON
- 03.12.2024 - 564 RON
- 06.11.2024 - 531,6 RON
- 01.11.2024 - 509 RON
- 30.10.2024 - 564 RON
- 29.10.2024 - 462 RON
- 29.10.2024 - 479 RON
- 29.10.2024 - 462 RON
- 28.10.2024 - 479 RON
- 28.10.2024 - 462 RON
- 28.10.2024 - 479 RON
- 27.10.2024 - 462 RON
- 21.10.2024 - 564 RON
- 16.10.2024 - 479 RON
- 08.10.2024 - 564 RON
- 04.10.2024 - 479 RON
- 01.10.2024 - 564 RON
- 27.09.2024 - 479 RON
- 17.09.2024 - 564 RON
- 13.09.2024 - 479 RON
- 30.08.2024 - 564 RON
- 25.08.2024 - 479 RON
- 20.08.2024 - 564 RON
- 16.08.2024 - 479 RON
- 07.08.2024 - 451 RON
- 01.08.2024 - 564 RON
- 28.07.2024 - 479 RON
- 19.07.2024 - 564 RON
- 30.04.2024 - 564 RON
- 26.04.2024 - 518 RON
- 18.04.2024 - 609 RON
- 17.04.2024 - 518 RON
- 16.04.2024 - 609 RON
- 15.04.2024 - 518 RON
Descrierea produsului
Pantofarul Wenko oferă spațiu pentru până la 10 perechi de pantofi și 4 perechi de pantofi înalți. Partea superioară este completată de o tapițerie cu o husă detașabilă din poliester care poate fi spălată. Construcția sa este realizată din panouri de fibre puternice și durabile, cu o folie ce imită bambusul.
Dimensiuni
| Lăţime: | 103 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 30 cm |
| Înălţime: | 48 cm |
Specificații
| Stil | Industrial, Oriental |
|---|---|
| Material | Lemn |
| Cu bancă | Da |
| Produs în | CN |
| Capacitate de încărcare | 80 kg |
| Greutate | 15.36 kg |
| Înălțime | 48 cm |
| Lățime | 103 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Seria | Loft |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Scandinav/industrial |
| Calitate | Basic |
| Finisaj suprafață | Folie |
| Culoare lemn | Lemn de caramel |
| Tip pantofar | Raft/cu bancă |
| Decor | Lemn exotic |
| Culoare | Culoare naturală |
| Producător | Wenko |
Recenzii
Clienții menționează cel mai des
- Ușor de asamblat (23%)
- Design estetic și frumos (23%)
- Util și confortabil (23%)
- Calitate slabă a materialului (31%)
- Dimensiuni mai mici decât așteptat (15%)
- Necesită întărire suplimentară (8%)
Recenzii ale utilizatorilor
Dulap pentru pantofi cu posibilitate de a sta pe placa superioară.
S-a pliat bine și este exact ceea ce am dorit.
Produsul este foarte frumos, robust, prezintă bine și este de asemenea foarte confortabil în utilizare.
Această cerere nu conține un text de recenzie care să fie tradus. Dacă aveți o recenzie specifică în poloneză pe care doriți să o traduc în română, vă rog să o furnizați și voi fi bucuros să vă ajut cu traducerea ei.
Produsul este exact cum mi-am imaginat. Raftul din stânga și cel din dreapta se pot regla la trei înălțimi diferite, în funcție de înălțimea încălțămintei.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Termos pentru mâncare Termo – Orion

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Traversă Universal Sprinty Amalfi, 52 x 200 cm
52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

Covor crem 160x230 cm Art – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy
Livrare gratuită
Set boluri cu suport pentru câini din ceramică ø 13 cm Dog Fantasy – Plaček Pet Products
Boluri și cutii

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
25 cm, ⌀ 21 cm

Grătar pe cărbuni pentru masă Cattara Keg, ø 30 cm
Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată



















