Recomandăm
Măsuțe de cafea în culoare naturală 3 buc. 60x110 cm Camelia – Marckeric
Dimensiuni 41×60×110 cm
1.197,65 RON
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 1.197,65 RON
- 19.04.2026 - 1.197,65 RON
- 14.02.2026 - 1.112,65 RON
- 05.02.2026 - 1.309 RON
- 23.01.2026 - 1.111 RON
- 16.01.2026 - 1.112 RON
- 10.01.2026 - 1.178 RON
- 01.11.2025 - 1.112 RON
- 31.10.2025 - 1.112,65 RON
- 25.10.2025 - 1.125,74 RON
- 18.04.2024 - 1.099 RON
- 17.04.2024 - 934 RON
- 16.04.2024 - 1.099 RON
- 15.04.2024 - 934 RON
Descrierea produsului
Este bine de știut: cele două mese mai mici au o înălțime de 35,6 cm și măsoară 55,5 x 48 cm.
Dimensiuni
| Lăţime: | 60 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 110 cm |
| Înălţime: | 41 cm |
Specificații
| Formă | Ovale |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Suprafață | Mată |
| Decor | Stejar |
| Seturi | Da |
| Cu roți | Da |
| Produs în | TR |
| Număr piese | 3 buc. |
| Grosime | 3.2 cm |
| Înălțime picior | 38.6 cm |
| Capacitate de încărcare | 20 kg |
| Greutate | 19.8 kg |
| Înălțime | 41.8 cm |
| Lățime | 60 cm |
| Lungime | 110 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Seria | Camelia |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Modern |
| Calitate | Basic |
| Culoarea picioare | Negru |
| Material picioare | Metal |
| Finisaj suprafață | Melamină |
| Culoare lemn | Lemn deschis la culoare |
| Material blat masă | MDF |
| Culoare | Culoare naturală |
| Producător | Marckeric |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

116,44 RON
Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

48,44 RON52,79 RON
Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

103,69 RON
Termos pentru mâncare Termo – Orion

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

135,14 RON
Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

388,44 RON423,86 RON
Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

243,09 RON
Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

216,54 RON
Covor albastru/bej 120x170 cm Terrain – Hanse Home
120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

72,24 RON76,92 RON
Coș de gunoi cu pedală Wenko Leman, 3 l, arămiu
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

126,64 RON
Raft pentru sticle de vin negru din metal număr sticle 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, - din metal, suspendate

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată

285,59 RON
Tacâmuri negre din oțel inoxidabil 24 buc. Black Luxure – Orion
Seturi de, din inox, - 24 piese
Disponibil în 2 e-shop-uri

275,99 RON
Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm
















![Mazzoni VIVA MAT Bej [Super Mat / Anti-fingerprint] - MĂSUȚĂ DE CAFEA MODERNĂ CU RAFTURI CAȘMIR](https://static.biano.ro/i/product/180-180/6c/24/ec/d1ea4a5ebca43702b2b14eecc5bab1a95b2c003e-mazzoni-viva-mat-bej-super-mat-anti-fingerprint-masuta-de-cafea-moderna-cu-rafturi-casmir.jpg)





