Recomandăm
Birou Ragaba Mamo, lățime 65 cm, alb
Dimensiuni 74×40×65 cm
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 1.172,15 RON
- 19.04.2026 - 1.172,15 RON
- 14.02.2026 - 1.121,15 RON
- 23.01.2026 - 990,25 RON
- 16.01.2026 - 1.013,55 RON
- 07.11.2025 - 932 RON
- 31.10.2025 - 990,25 RON
- 25.10.2025 - 1.001,9 RON
- 18.04.2024 - 1.169 RON
- 17.04.2024 - 994 RON
- 16.04.2024 - 1.169 RON
- 15.04.2024 - 994 RON
Descrierea produsului
Brand-ul Ragaba, fondat în 2013, combină perfect creativitatea, estetica și funcționalitatea. Oferă mobilier modern cu design minimalist, ușor de integrat într-un decor deja amenajat. Lemnul de fag, combinat cu elemente colorate este de efect, iar piesele de mobilier datorită spațiilor de depozitare se dovedesc a fi extrem de utile. Notă - poți găsi nuanța exactă a acestui produs sub codul RAL 9016.
Dimensiuni
| Lăţime: | 40 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 65 cm |
| Înălţime: | 74 cm |
Specificații
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Produs în | PL |
| Grosime | 10.8 cm |
| Înălțime picior | 72 cm |
| Capacitate de încărcare | 15 kg |
| Greutate | 10 kg |
| Înălțime | 74 cm |
| Lățime | 40 cm |
| Lungime | 65 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Caracteristici | Cu sertare |
| Certificări și standarde îndeplinite | FSC Mix |
| Tip birou | De scris |
| Seria | Mamo |
| Necesită asamblare | Parțial |
| Design | Scandinav |
| Calitate | Extra |
| Material sertar | Placaj |
| Culoarea picioare | Lemn culoare deschisă |
| Material picioare | Lemn masiv de fag |
| Finisaj suprafață | Lăcuit |
| Culoare lemn | Lemn deschis la culoare |
| Material blat masă | MDF |
| Producător | Ragaba |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

Termos pentru mâncare Termo – Orion

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Covor albastru/bej 120x170 cm Terrain – Hanse Home
120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

Coș de gunoi cu pedală Wenko Leman, 3 l, arămiu
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

Raft pentru sticle de vin negru din metal număr sticle 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, - din metal, suspendate

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată

Tacâmuri negre din oțel inoxidabil 24 buc. Black Luxure – Orion
Seturi de, din inox, - 24 piese
Disponibil în 2 e-shop-uri

Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm
















