




Yamazaki aduce împreună designul scandinav și cel japonez și pune în valoare ce au acestea mai bun: funcționalitatea spațiului și a obiectelor care-l compun, confortul fără compromisuri, coerența stilistică, materialele și culorile neutre, dar și descoperirea frumuseții imperfecte.
| Stil | Modern, Scandinav |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Produs în | CN |
| Număr piese | 3 buc. |
| Greutate | 1.6 kg |
| Înălțime | 14 cm |
| Lățime | 11.5 cm |
| Lungime | 27.5 cm |
| Volum | 0.65 l |
| Volumul cutiei | 650 ml |
| Seria | Tower |
| Calitate | Premium |
| Instrucțiuni | Neadecvat pentru mașina de spălat vase |
| Producător | YAMAZAKI |
Recenzii ale utilizatorilor
Un produs excelent! Calitate, rafinament, design, utilitate!
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal


Cu suport hârtie igienică

18×49 cm, de perete, din plastic

25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

160×230 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy
Livrare gratuită
Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată

