Recomandăm
Măsuță de cafea albă/în culoare naturală cu blat din piatră 140x60 cm Orwel - Rowico
Dimensiuni 45×60×140 cm
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 3.101,65 RON
- 19.04.2026 - 3.101,65 RON
- 14.02.2026 - 3.042,15 RON
- 23.01.2026 - 3.041 RON
- 16.01.2026 - 3.042 RON
- 10.01.2026 - 3.221 RON
- 01.11.2025 - 3.042 RON
- 31.10.2025 - 3.042,15 RON
- 25.10.2025 - 3.077,94 RON
- 18.04.2024 - 4.889 RON
- 17.04.2024 - 4.156 RON
- 16.04.2024 - 4.889 RON
- 15.04.2024 - 4.156 RON
Descrierea produsului
Oferiți o șansă pieselor de design mai deosebite de la Rowico. Măsuța de cafea Orwel este decorată cu un blat din piatră care adaugă fler interioarelor moderne. Simțiți-vă liber să completați masa cu alte piese din aceeași gamă.
Dimensiuni
| Lăţime: | 60 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 140 cm |
| Înălţime: | 45 cm |
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Decor | Stejar |
| Culoare | Bej |
| Produs în | BA |
| Grosime | 2 cm |
| Formă | Dreptunghiulară |
| Înălțime picior | 14 cm |
| Capacitate de încărcare | 10 kg |
| Greutate | 66.7 kg |
| Înălțime | 45 cm |
| Lățime | 60 cm |
| Lungime | 140 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Seria | Orwel |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Modern |
| Calitate | Extra |
| Finisaj rafturi | Furnir |
| Material raft | MDF |
| Culoarea picioare | Lemn decolorat |
| Material picioare | Lemn masiv de stejar |
| Finisaj suprafață | Furnir/lăcuit |
| Culoare lemn | Lemn decolorat |
| Material blat masă | Piatră |
| Producător | Rowico |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

Termos pentru mâncare Termo – Orion

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Covor albastru/bej 120x170 cm Terrain – Hanse Home
120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

Coș de gunoi cu pedală Wenko Leman, 3 l, arămiu
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

Raft pentru sticle de vin negru din metal număr sticle 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, - din metal, suspendate

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată

Tacâmuri negre din oțel inoxidabil 24 buc. Black Luxure – Orion
Seturi de, din inox, - 24 piese
Disponibil în 2 e-shop-uri

Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm


![Mazzoni VIVA MAT Bej [Super Mat / Anti-fingerprint] - MĂSUȚĂ DE CAFEA MODERNĂ CU RAFTURI CAȘMIR](https://static.biano.ro/i/product/180-180/6c/24/ec/d1ea4a5ebca43702b2b14eecc5bab1a95b2c003e-mazzoni-viva-mat-bej-super-mat-anti-fingerprint-masuta-de-cafea-moderna-cu-rafturi-casmir.jpg)


















