

Dimensiuni 13×50×10 cm
Fie că este vorba de cărțile pentru copii sau de animalele de pluș preferate, puteți folosi raftul pentru copii Fergus . Datorită lemnului de pin , se poate integra cu ușurință în orice interior modern. Înainte de utilizare, trebuie asamblat de către un adult. Capacitate maximă de încărcare: 20 kg.
| Lăţime: | 50 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 10 cm |
| Înălţime: | 13 cm |
| Material | Lemn |
|---|---|
| Produs în | CN |
| Capacitate de încărcare | 20 kg |
| Greutate | 0.231 kg |
| Înălțime | 13.5 cm |
| Lățime | 50 cm |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Modern/boho |
| Calitate | Premium |
| Tipul fixării | Cuie/șuruburi |
| Sistem de agățare | Da, fără șuruburi/cuie/cârlige în perete |
| Culoare | Culoare naturală |
| Producător | Bloomingville Mini |

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal


Cu suport hârtie igienică

18×49 cm, de perete, din plastic

25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
160×230 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy
Livrare gratuită

132×240 cm

25 cm, ⌀ 21 cm