



Dimensiuni 12×52 cm
Cuier de perete somon cu raft din metal 52 cm Dax Play – Spinder Design
| Lăţime: | 52 cm |
|---|---|
| Înălţime: | 12 cm |
| Tip | De perete |
|---|---|
| Material | Metal |
| Produs în | RO |
| Material specific | Oțel |
| Capacitate de încărcare | 25 kg |
| Greutate | 1.9 kg |
| Înălțime | 12 cm |
| Lățime | 52 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă uscată, fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Seria | Dax Play |
| Necesită asamblare | Nu |
| Design | Modern/scandinav |
| Calitate | Extra |
| Finisaj suprafață | Acoperit cu pulbere |
| Sistem de agățare | Da, fără șuruburi/cuie/cârlige în perete |
| Culoare | Somon |
| Producător | Spinder Design |

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal


Cu suport hârtie igienică

18×49 cm, de perete, din plastic

25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

160×230 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy
Livrare gratuită
Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată

