






Dimensiuni 80×80 cm
Pătură pentru copii gri din bumbac 80x80 cm Miffy – Roba
| Lăţime: | 80 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 80 cm |
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Compoziție și tip de material | Bumbac |
| Dimensiune | 80x80 |
| Lățime | 80 cm |
| Lungime | 80 cm |
| Seria | Miffy |
| Calitate | Back To School/Extra |
| Îngrijire | Nu se albește chimic/adecvat pentru uscător/spălare la mașina de spălat/spălare la 40°c |
| Compoziție țesătură | 100% bumbac |
| Producător | Roba |

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Cu suport hârtie igienică


18×49 cm, de perete, din plastic

25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt


160×230 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy
Livrare gratuită

132×240 cm