



Dimensiuni 46×42×42 cm
Scaun în culoare naturală din lemn masiv de plop Abano – House Nordic
| Lăţime: | 42 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 42 cm |
| Înălţime: | 46 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Produs în | CN |
| Capacitate de încărcare | 120 kg |
| Greutate | 3 kg |
| Înălțime | 46.5 cm |
| Lățime | 42 cm |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Modern |
| Calitate | Basic |
| Culoarea picioare | Lemn culoare deschisă |
| Material picioare | Lemn masiv de plop |
| Finisaj suprafață | Tratat cu ulei |
| Material șezut | Sfoară din hârtie |
| Culoare | Culoare naturală |
| Producător | House Nordic |

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Cu suport hârtie igienică


25×17×17 cm, cu capac

18×49 cm, de perete, din plastic

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

Cu suport hârtie igienică, din plastic, din metal


Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată

Manuală, Set de recipiente condimente
Disponibil în 2 e-shop-uri
