



Dimensiuni 130×170 cm
Pătură pentru copii albastră din micropluș 130x170 cm Mermaid – Catherine Lansfield
| Lăţime: | 130 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 170 cm |
| Compoziție și tip de material | Micropluș/cocolino |
|---|---|
| Dimensiune | 130x170 |
| Lățime | 130 cm |
| Lungime | 170 cm |
| Seria | Mermaid |
| Calitate | Back To School/Basic |
| Densitate | 240 g/m² |
| Îngrijire | Spălare la 40°c/adecvat pentru uscător/nu se albește chimic |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Culoare | Multicolor |
| Producător | Catherine Lansfield |
Recenzii ale utilizatorilor
culori minunate, strălucitoare și o pătură foarte plăcută și moale
O pătură absolut minunată și plăcută. Fiica mea este încântată.

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Cu suport hârtie igienică


25×17×17 cm, cu capac

18×49 cm, de perete, din plastic

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Cu suport hârtie igienică, din plastic, din metal

7×8×47 cm, suspendat

132×240 cm

Din metal

Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată

40×40 cm, cu pene, pătrată