





Salteaua pentru schimbat scutece Roba style este un accesoriu practic pentru camera copilului, aspectul fiind completat de fața unui iepuraș simpatic. Partea inferioară a saltelei are un model matlasat, care îi conferă moliciune și confort. Materialul superior al saltelei este tratat astfel încât să respingă apa și murdăria. Așadar, cantitățile mici de lichid care apar la schimbarea scutecului pot fi șterse ușor. Totuși, e important să știi că salteaua nu e complet impermeabilă. În cazul unor scurgeri mai mari sau al expunerii îndelungate la lichid, materialul se poate uda.
| Lăţime: | 75 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 85 cm |
| Duritate | Moale |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Lățime | 75 cm |
| Lungime | 85 cm |
| Seria | Roba Style |
| Model | Monocrom |
| Calitate | Extra/Back To School |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Producător | Roba |
Recenzii ale utilizatorilor
Covorașul este foarte frumos și moale, dar conform imaginii și descrierii privind întreținerea, am crezut că lichidul nu se va impregna și va rămâne doar la suprafață pentru a fi șters. Totuși, acest lucru nu se întâmplă și când fetița s-a udat, o parte a trecut în interior, ceea ce pentru mine a fost o dezamăgire.

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal


Cu suport hârtie igienică

18×49 cm, de perete, din plastic

25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

160×230 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy
Livrare gratuită

132×240 cm

Boluri și cutii