Recomandăm
207,89 RON
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 207,89 RON
- 19.03.2026 - 207,89 RON
- 16.01.2026 - 223,54 RON
- 18.12.2025 - 239,19 RON
- 01.11.2025 - 223,54 RON
- 27.10.2025 - 236,69 RON
- 25.10.2025 - 226,17 RON
- 07.10.2025 - 262,99 RON
- 03.10.2025 - 226 RON
- 01.10.2025 - 262,99 RON
- 26.09.2025 - 213 RON
- 21.09.2025 - 213,02 RON
- 16.09.2025 - 223,54 RON
- 16.09.2025 - 262,99 RON
- 15.09.2025 - 226 RON
- 12.09.2025 - 224 RON
- 29.08.2025 - 223,54 RON
- 24.08.2025 - 224 RON
- 20.08.2025 - 223,54 RON
- 20.08.2025 - 262,99 RON
- 19.08.2025 - 228,01 RON
- 15.08.2025 - 228 RON
- 14.08.2025 - 228,01 RON
- 02.07.2025 - 258 RON
- 01.07.2025 - 206 RON
- 27.05.2025 - 258 RON
- 26.05.2025 - 222 RON
- 16.05.2025 - 219 RON
- 13.05.2025 - 234,78 RON
- 09.05.2025 - 234,8 RON
- 30.04.2025 - 258 RON
- 25.04.2025 - 219 RON
- 15.04.2025 - 258 RON
- 10.04.2025 - 222 RON
- 17.01.2025 - 228,33 RON
- 03.12.2024 - 245 RON
- 06.11.2024 - 227,4 RON
- 01.11.2024 - 209 RON
- 30.10.2024 - 245 RON
- 29.10.2024 - 201 RON
- 28.10.2024 - 208 RON
- 27.10.2024 - 201 RON
- 27.10.2024 - 208 RON
- 21.10.2024 - 245 RON
- 16.10.2024 - 208 RON
- 08.10.2024 - 245 RON
- 04.10.2024 - 208 RON
- 01.10.2024 - 245 RON
- 27.09.2024 - 208 RON
- 17.09.2024 - 245 RON
- 13.09.2024 - 208 RON
- 30.08.2024 - 245 RON
- 25.08.2024 - 208 RON
- 20.08.2024 - 245 RON
- 16.08.2024 - 208 RON
- 01.08.2024 - 245 RON
- 28.07.2024 - 208 RON
- 16.07.2024 - 245 RON
- 12.07.2024 - 208 RON
- 26.06.2024 - 245 RON
- 20.06.2024 - 196 RON
- 18.04.2024 - 245 RON
- 17.04.2024 - 208 RON
- 16.04.2024 - 245 RON
- 15.04.2024 - 208 RON
Descrierea produsului
Cuvertură bej matlasată pentru pat dublu 220x230 cm – Bianca
Dimensiuni
| Lăţime: | 220 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 230 cm |
Specificații
| Culoare | Bej |
|---|---|
| Tip | Pat dublu |
| Produs în | CN |
| Compoziție și tip de material | Poliester |
| Proprietățile cuverturii pentru pat | Matlasat |
| Greutate | 1.805 kg |
| Dimensiune | 220x230 |
| Lățime | 220 cm |
| Lungime | 230 cm |
| Seria | Quilted Lines |
| Model | Monocrom |
| Calitate | Extra |
| Densitate | 100 g/m² |
| Îngrijire | Spălare la mașina de spălat/nu se calcă/spălare la 40°c/nu se albește chimic |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Producător | Bianca |
Recenzii
5.02 evaluări
5
2 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Recenzii ale utilizatorilor
Utilizator mulțumit
Cuvertura de foarte bună calitate, culoarea este puțin mai deschisă decât în fotografie.
Utilizator mulțumit
material plăcut, dimensiune ideală
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

116,44 RON
Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

48,44 RON52,79 RON
Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

103,69 RON
Termos pentru mâncare Termo – Orion

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

135,14 RON
Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

243,09 RON
Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

388,44 RON423,86 RON
Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

111,14 RON140,21 RON
Traversă Universal Sprinty Amalfi, 52 x 200 cm
52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
652 RON
Covor crem 160x230 cm Art – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy
Livrare gratuită
73,94 RON
Scurgător de vase negru din metal 43x23,5 cm Radka – Orion

275,99 RON
Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
25 cm, ⌀ 21 cm









