Recomandăm
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 486,19 RON
- 19.04.2026 - 486,19 RON
- 14.02.2026 - 479,39 RON
- 16.01.2026 - 439,46 RON
- 01.11.2025 - 451,19 RON
- 27.10.2025 - 480,16 RON
- 25.10.2025 - 485,03 RON
- 23.10.2025 - 563,99 RON
- 18.04.2024 - 524 RON
- 17.04.2024 - 445 RON
- 16.04.2024 - 524 RON
- 15.04.2024 - 445 RON
Descrierea produsului
Cuvertură mov din muselină pentru pat dublu 230x250 cm – Mijolnir
Dimensiuni
| Lăţime: | 230 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 250 cm |
Specificații
| Culoare | Mov |
|---|---|
| Produs în | TR |
| Compoziție și tip de material | Muselină |
| Proprietățile cuverturii pentru pat | Ușor |
| Dimensiune | 230x250 |
| Lățime | 230 cm |
| Lungime | 250 cm |
| Model | Monocrom |
| Calitate | Basic |
| Îngrijire | Nu se albește chimic/spălare la mașina de spălat/spălare la 30°c |
| Compoziție țesătură | 100% bumbac |
| Producător | Mijolnir |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Culoarea liliachie este diferită față de cea din fotografie, este murdară, ternă, tristă. În fotografie este superbă. Din păcate, a trebuit să returnez produsul. Țesătura este plăcută.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

Termos pentru mâncare Termo – Orion

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Suport pentru hârtie igienică auriu din oțel inoxidabil Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică, din plastic, din metal

Masă de călcat Vileda Total Reflect Plus
Cu priză, freestanding

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Perdea de duș 180x200 cm Vagabonde – douceur d'intérieur
180×200 cm

Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
25 cm, ⌀ 21 cm







