


Dimensiuni 150×240 cm
Față de masă 150x240 cm Kitchen – douceur d'intérieur
| Lăţime: | 150 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 240 cm |
| Sortiment | Fețe de masă |
|---|---|
| Tip | La bucată |
| Formă | Dreptunghiulară |
| Compoziție și tip de material | Poliester |
| Greutate | 0.51 kg |
| Lățime | 150 cm |
| Lungime | 240 cm |
| Seria | Kitchen |
| Calitate | Basic |
| Îngrijire | Spălare la 30°c/neadecvat pentru uscător |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Culoare | Multicolor |
| Producător | Douceur d'intérieur |

Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

Din porțelan, lăţime, înălţime

18×49 cm, de perete, în stil modern

26×17×17 cm, cu capac, diametru

Cu ventuză, de perete, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Naproane de masă, din poliester, la bucată

11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Diametru

Diametru

Diametru

Diametru

26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Pentru alimente, set de, din plastic

45×75 cm, textil, formă dreptunghiulară

Diametru

50×70 cm, din bumbac, set