






Dimensiuni 135×240 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziileDraperie verde-deschis blackout 135x240 cm Occult – douceur d'intérieur
| Lăţime: | 135 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 240 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tip | Black-out |
| Sistem de prindere | Bare |
| Diametrul maxim al galeriei | 3.8 cm |
| Numărul de bucăți în pachet | 1 buc. |
| Produs în | CN |
| Compoziție și tip de material | Poliester |
| Greutate | 0.74 kg |
| Lățime | 135 cm |
| Lungime | 240 cm |
| Certificări și standarde îndeplinite | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Seria | Occult |
| Model | Monocrom/fără model |
| Design | Modern |
| Calitate | Basic |
| Densitate | 210 g/m² |
| Funcție | Blackout |
| Îngrijire | Neadecvat pentru uscător /spălare la 30°c |
| Tipul fixării | Cu ochiuri |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Culoare | Verde deschis |
| Producător | Douceur d'intérieur |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
Lungimea s-ar putea extinde.
Același lucru ca și în cazul celuilalt produs.
Draperie frumoasă, material de calitate. Am achiziționat-o pentru dormitor, nu este complet opacă, dar cu siguranță blochează aproximativ 90% din lumină. Sunt mulțumit(ă).
Perdeaua îndeplinește ceea ce am așteptat – întunecă foarte bine 🍀
Material plăcut și culoare frumoasă, raport calitate-preț excelent.

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal


Cu suport hârtie igienică

18×49 cm, de perete, din plastic

25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
160×230 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy
Livrare gratuită

132×240 cm

25 cm, ⌀ 21 cm