






Dimensiuni 140×280 cm
Draperie albă din microfibră 140x280 cm Absolu – douceur d'intérieur
| Lăţime: | 140 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 280 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Numărul de bucăți în pachet | 1 buc. |
| Sistem de prindere | Bare |
| Diametrul maxim al galeriei | 3.8 cm |
| Produs în | CN |
| Compoziție și tip de material | Microfibră |
| Greutate | 0.3 kg |
| Lățime | 140 cm |
| Lungime | 280 cm |
| Certificări și standarde îndeplinite | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Seria | Absolu |
| Model | Fără model/monocrom |
| Design | Modern |
| Calitate | Basic |
| Densitate | 80 g/m² |
| Funcție | Dimout (semi-opac) |
| Îngrijire | Neadecvat pentru uscător /spălare la 30°c |
| Tipul fixării | Cu ochiuri |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Producător | Douceur d'intérieur |

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Cu suport hârtie igienică


18×49 cm, de perete, din plastic

25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

160×230 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy
Livrare gratuită
132×240 cm

Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată

40×40 cm, cu pene, pătrată