


Perdea verde-închis 140x280 cm Belline – douceur d'intérieur
| Numărul de bucăți în pachet | 1 buc. |
|---|---|
| Sistem de prindere | Mecanism cu tijă/bare |
| Diametrul maxim al galeriei | 3.8 cm |
| Compoziție și tip de material | Voal |
| Greutate | 0.34 kg |
| Lățime | 140 cm |
| Lungime | 280 cm |
| Seria | Belline |
| Design | Boho |
| Calitate | Basic |
| Îngrijire | Spălare la 30°c/neadecvat pentru uscător |
| Tipul fixării | Cu ochiuri |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Producător | Douceur d'intérieur |

Cu suport hârtie igienică

25×17×17 cm, cu capac

18×49 cm, de perete, din plastic

Cu ventuză, de perete

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

Din metal

40×40 cm, cu pene, pătrată

Din metal

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
132×240 cm

160×235 cm, clasic, dreptunghiular



8×30×10 cm, dreaptă

7×8×47 cm, suspendat

Cu priză, freestanding