



Recipient din sticlă pentru produse vrac – Homéa
| Tip | Pentru alimente |
|---|---|
| Material | Sticlă |
| Volum | 500-1000 ml |
| Material suplimentar | Bambus |
| Greutate | 0.52 kg |
| Înălțime | 14 cm |
| Volumul cutiei | 700 ml |
| Calitate | Basic |
| Fără bpa | Da |
| Instrucțiuni | Nu este adecvat utilizării în cuptorul cu microunde/neadecvat pentru mașina de spălat vase |
| Culoare | Transparent/culoare naturală |
| Producător | Homéa |

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal


Cu suport hârtie igienică

18×49 cm, de perete, din plastic

25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

160×230 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy
Livrare gratuită

132×240 cm

Boluri și cutii