Recomandăm
Covor în culoare naturală din iută 120x170 cm Bouclé – Hanse Home
Dimensiuni 120×170 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- Aspect frumos/estetic (71%)
- Material natural/de calitate (43%)
- Miros puternic de mucegai/rânced (14%)
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 296,64 RON
- 19.04.2026 - 296,64 RON
- 10.04.2026 - 279,19 RON
- 10.04.2026 - 348,99 RON
- 05.03.2026 - 277,94 RON
- 05.03.2026 - 277,95 RON
- 24.02.2026 - 326,99 RON
- 20.02.2026 - 277,94 RON
- 19.02.2026 - 326,99 RON
- 01.11.2025 - 277,94 RON
- 27.10.2025 - 291,79 RON
- 22.10.2025 - 261,59 RON
- 16.09.2025 - 264,35 RON
- 16.09.2025 - 311 RON
- 12.09.2025 - 267 RON
- 09.09.2025 - 311 RON
- 01.08.2025 - 304,99 RON
- 30.07.2025 - 299 RON
- 25.07.2025 - 257 RON
- 15.07.2025 - 299 RON
- 12.07.2025 - 257 RON
- 26.06.2025 - 299 RON
- 26.06.2025 - 298 RON
- 20.06.2025 - 247 RON
- 17.06.2025 - 298 RON
- 10.06.2025 - 253 RON
- 06.06.2025 - 256 RON
- 02.06.2025 - 298 RON
- 01.06.2025 - 268,2 RON
- 28.05.2025 - 298 RON
- 27.05.2025 - 253,29 RON
- 23.05.2025 - 253 RON
- 20.05.2025 - 253,29 RON
- 16.05.2025 - 253 RON
- 13.05.2025 - 268,2 RON
- 09.05.2025 - 271,2 RON
- 30.04.2025 - 298 RON
- 25.04.2025 - 253 RON
- 18.04.2025 - 238 RON
- 15.04.2025 - 298 RON
- 10.04.2025 - 256 RON
- 07.04.2025 - 298 RON
- 27.03.2025 - 296 RON
- 25.03.2025 - 289 RON
- 24.03.2025 - 249 RON
- 20.03.2025 - 280 RON
- 26.02.2025 - 260 RON
- 26.02.2025 - 325 RON
- 22.02.2025 - 280 RON
- 15.02.2025 - 325 RON
- 15.02.2025 - 280 RON
- 13.02.2025 - 279 RON
- 11.02.2025 - 325 RON
- 17.01.2025 - 279,5 RON
- 10.01.2025 - 305,5 RON
- 08.01.2025 - 325 RON
- 27.12.2024 - 276 RON
- 24.12.2024 - 325 RON
- 20.12.2024 - 276 RON
- 10.12.2024 - 325 RON
- 06.12.2024 - 276 RON
- 05.12.2024 - 325 RON
- 04.12.2024 - 244 RON
- 03.12.2024 - 325 RON
- 20.11.2024 - 276,2 RON
- 06.11.2024 - 293,2 RON
- 01.11.2024 - 277 RON
- 30.10.2024 - 325 RON
- 29.10.2024 - 276 RON
- 29.10.2024 - 266 RON
- 29.10.2024 - 276 RON
- 29.10.2024 - 266 RON
- 28.10.2024 - 276 RON
- 27.10.2024 - 266 RON
- 27.10.2024 - 276 RON
- 21.10.2024 - 325 RON
- 16.10.2024 - 276 RON
- 08.10.2024 - 325 RON
- 04.10.2024 - 276 RON
- 01.10.2024 - 325 RON
- 27.09.2024 - 276 RON
- 20.09.2024 - 325 RON
- 13.09.2024 - 276 RON
- 30.08.2024 - 325 RON
- 25.08.2024 - 276 RON
- 20.08.2024 - 325 RON
- 12.07.2024 - 276 RON
- 28.06.2024 - 325 RON
- 20.06.2024 - 260 RON
- 03.05.2024 - 325 RON
- 29.04.2024 - 276 RON
Descrierea produsului
Atenție: Parte din fibrele naturale utilizate în fabricarea acestui covor se pot desprinde, la început. Acest fenomen este complet normal și se va diminua în timp, odată cu aspirarea regulată a covorului.
Dimensiuni
| Lăţime: | 120 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 170 cm |
Specificații
| Amplasare | De interior |
|---|---|
| Material | Natural |
| Culoare | Bej |
| Lungime fir | Fir mediu |
| Motiv | Unicolor |
| Produs în | BD |
| Compoziție și tip de material | Iută |
| Grosime | 1 cm |
| Lungime fir covor | Fără fir |
| Formă | Dreptunghiulară |
| Greutate | 5.3 kg |
| Lățime | 120 cm |
| Lungime | 170 cm |
| Certificări și standarde îndeplinite | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute |
| Tipul de fire | Bouclé |
| Seria | Bouclé |
| Model | Monocrom |
| Calitate | Extra |
| Densitate | 2500 g/m² |
| Densitatea materialului | Înaltă |
| Caracteristici | Adecvat pentru încălzire prin podea |
| Îngrijire | A se aspira frecvent/nu se albește chimic/nu se recomandă contactul prelungit cu apa/a nu se folosi produse de curățat chimice/a se întoarce ocazional covorul pentru a se egaliza utilizarea/nu se înmoaie/a se curăța cu o cârpă uscată |
| Material partea din spate | Iută |
| Compoziție țesătură | 100% iută |
| Producător | Hanse Home |
Recenzii
Clienții menționează cel mai des
- Aspect frumos/estetic (71%)
- Material natural/de calitate (43%)
- Potrivit pentru decor/interior (29%)
- Miros puternic de mucegai/rânced (14%)
Recenzii ale utilizatorilor
gros și frumos
Din pacate produsul nu mi s-a potrivit holului ca si design. Materialul este unul bun si probabil l-as fi pastrat pentru alte incaperi insa mirosul de mucegai/ ranced este foarte puternic
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Covorul este uimitor pentru iubitorii materialelor naturale, fiind frumos lucrat și cu adevărat de calitate.
Estetic de bun nivel
Covor foarte frumos din iută naturală, estetic foarte plăcut, face livingul meu foarte primitor, un plus de eleganță fiind așezat la picioarele unei canapele turcoaz – o combinație reușită.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Din metal

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
25 cm, ⌀ 21 cm

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

Covor albastru/bej 120x170 cm Terrain – Hanse Home
120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Galerie de perdea 107 - 305 cm extensibilă din oțel Bellwood – Umbra
Din metal

Tigaie pentru clătite din oțel inoxidabil ø 26 cm – Blomsterbergs
⌀ 26 cm, pentru clătite, din inox

Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko

Cârlig de perete Wenko Blandas, auriu mat
De perete






























