





Dimensiuni 41 cm, ⌀ 35 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 371 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Material: poliester Culoare alb Bej Dimensiuni Diametru: 35 cm Inaltime: 41 cm Capacitate maximă de încărcare: 110 kg Execuţie Design inspirat din natură Tesatura moale care imita iarba de mare Constructie solida Partea inferioară este echipată cu tampoane care protejează podeaua de zgârieturi Accesoriu ideal pentru hol, camera de zi, dormitor sau baie Inspirați-vă în continuare Taburet Sufragerie Scaune si canapele Masute de cafea Comode Biblioteci si rafturi
| Înălţime: | 41 cm |
|---|---|
| Diametru: | 35 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Material | 100% poliester |
| Spatiu de depozitare | Fara spatiu de stocare |
| Inaltime | 41 cm |
| Picioare | Fara picioruse |
| Greutate | 5 kg |

140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
160×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc

Clasic, cu fermoar
În stoc