



Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 251 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Poliester: țesătură de pluș Culoare Verde deschis Dimensiuni Diametru: 32 cm Inaltime: 36 cm Inspirați-vă în continuare Taburet Sufragerie Mese tv Accesorii pentru living Fotolii Scaune si canapele
| Înălţime: | 36 cm |
|---|
| Stil | Modern |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Forma | Rotundă |
| Material | Tapițate |
| Picioare | Fără picioare |
| Spatiu de depozitare | Fara spatiu de stocare |
| Materialul husei | Poliester |
| Inaltime | 36 cm |
| Greutate | 5 kg |

140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc