


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Rabalux pe care îl avem în stoc la prețul de 299.00 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Culoarea luminii | Caldă |
|---|---|
| Formă | Pătrat |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 48 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 48 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 160 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 2300 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 48 W |
| Stil | Altele |
| Series | SIDONA Rabalux |
| Producător | Rabalux |

Smart
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină caldă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, din lemn, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, diametru, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită



Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, diametru
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Diametru, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Diametru, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită


Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, din lemn, înălţime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită

Din metal, diametru, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Diametru, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită