Recomandăm
Istoricul prețurilor
- 30.05.2026 - 1.053,15 RON
- 19.04.2026 - 1.053,15 RON
- 20.02.2026 - 1.019,15 RON
- 16.02.2026 - 1.199 RON
- 14.02.2026 - 1.019,15 RON
- 27.01.2026 - 1.199 RON
- 23.01.2026 - 1.019,15 RON
- 21.01.2026 - 1.199 RON
- 16.01.2026 - 1.032 RON
- 10.01.2026 - 1.033 RON
- 06.01.2026 - 1.199 RON
- 27.12.2025 - 1.019,15 RON
- 01.11.2025 - 946 RON
- 27.10.2025 - 982 RON
- 20.10.2025 - 959,2 RON
- 08.10.2025 - 959 RON
- 07.10.2025 - 1.199 RON
- 03.10.2025 - 1.031 RON
- 01.10.2025 - 1.199 RON
- 30.09.2025 - 959 RON
- 26.09.2025 - 1.031 RON
- 21.09.2025 - 1.199 RON
- 19.09.2025 - 911 RON
- 16.09.2025 - 959 RON
- 16.09.2025 - 1.199 RON
- 12.09.2025 - 1.031 RON
- 29.08.2025 - 1.199 RON
- 24.08.2025 - 1.031 RON
- 19.08.2025 - 1.199 RON
- 15.08.2025 - 1.031 RON
- 01.08.2025 - 1.199 RON
- 30.07.2025 - 1.189 RON
- 25.07.2025 - 1.023 RON
- 15.07.2025 - 1.189 RON
- 11.07.2025 - 1.023 RON
- 26.06.2025 - 1.189 RON
- 20.06.2025 - 987 RON
- 17.06.2025 - 1.189 RON
- 10.06.2025 - 1.011 RON
- 06.06.2025 - 1.023 RON
- 01.06.2025 - 1.189 RON
- 16.05.2025 - 1.010 RON
- 09.05.2025 - 1.022 RON
- 30.04.2025 - 1.189 RON
- 25.04.2025 - 1.011 RON
- 22.04.2025 - 1.189 RON
- 18.04.2025 - 1.011 RON
- 15.04.2025 - 1.189 RON
- 10.04.2025 - 1.023 RON
- 25.03.2025 - 1.189 RON
- 20.03.2025 - 1.023 RON
- 10.03.2025 - 1.189 RON
- 05.03.2025 - 1.023 RON
- 26.02.2025 - 1.189 RON
- 22.02.2025 - 1.023 RON
- 15.02.2025 - 1.189 RON
- 13.02.2025 - 1.023 RON
- 11.02.2025 - 1.189 RON
- 04.02.2025 - 1.023 RON
- 03.02.2025 - 1.189 RON
- 16.01.2025 - 927 RON
- 10.01.2025 - 976 RON
- 10.01.2025 - 1.046 RON
- 01.01.2025 - 1.189 RON
- 27.12.2024 - 1.011 RON
- 24.12.2024 - 1.189 RON
- 20.12.2024 - 1.011 RON
- 19.12.2024 - 1.189 RON
- 08.11.2024 - 956,3 RON
- 01.11.2024 - 789 RON
- 17.10.2024 - 951 RON
- 08.10.2024 - 1.189 RON
- 05.10.2024 - 1.011 RON
- 17.09.2024 - 834 RON
- 13.09.2024 - 1.011 RON
- 04.09.2024 - 1.189 RON
- 12.07.2024 - 999 RON
- 26.06.2024 - 1.189 RON
- 20.06.2024 - 951 RON
Descrierea produsului
Adăugați un element de design interiorului cu un covor original de la Flair Rugs. Folosiți un suport antiderapant sub covor pentru a ajuta la menținerea covorului la locul lui și pentru a oferi protecție suplimentară pentru podelele dure. După deschidere pachetului, întindeți covorul și lăsați-l într-o încăpere caldă timp de 24 de ore înainte de a-l așeza. Acest lucru va ajuta la reducerea pliurilor și a ondulației de la ambalare. O mică pierdere de fibre este normală în cazul unui covor nou. Înainte de a aplica orice produs de curățare pe covor, testați mai întâi rezistența culorii într-o zonă puțin vizibilă. Nu trageți de firele ieșite - tăiați-le cu grijă cu o foarfecă pentru a le îndepărta. Evitați expunerea prelungită la lumina directă a soarelui, deoarece aceasta poate duce la decolorarea unor coloranți. Rotiți covorul în mod regulat pentru a asigura o uzură uniformă. Curățați imediat de petele prin aspirare sau cu o cârpă albă, curată și uscată - nu frecați. La fabricarea acestui covor se utilizează latex. Folosiți capul de aspirarator cu perie pentru a aspira ușor covorul.
Dimensiuni
| Lăţime: | 160 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 230 cm |
Specificații
| Amplasare | De interior |
|---|---|
| Material | Natural |
| Culoare | Bej |
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy, Fir mediu |
| Produs în | IN |
| Compoziție și tip de material | Nailon/lână |
| Grosime | 1 cm |
| Lungime fir covor | Fără fir |
| Formă | Dreptunghiulară |
| Greutate | 7.73 kg |
| Lățime | 160 cm |
| Lungime | 230 cm |
| Tip de fabricație | Înnodat manual |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute |
| Tipul de fire | Bouclé |
| Seria | RUE |
| Model | Geometric |
| Design | Boho |
| Calitate | Extra |
| Densitate | 2100 g/m² |
| Densitatea materialului | Medie |
| Caracteristici | Țesut manual |
| Îngrijire | A se aspira frecvent/doar curățare profesională |
| Material partea din spate | Bumbac |
| Compoziție țesătură | 30% nailon/70% lână |
| Producător | Flair Rugs |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Sunt mulțumită.
Covorul din lână este uşor, cu textură plăcută. Împletitura reliefată în două stiluri îi dă un aspect rafinat.
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Superb, moale, identic cu imaginea.
Covorul frumos s-a potrivit perfect în interiorul livingului.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Scurgător de vase gri din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Mop rotativ cu găleată Turbo 3v1 – Vileda
Diametru

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

Galerie de perdea 107 - 305 cm extensibilă din oțel Bellwood – Umbra
Din lemn, din metal

Set găleată și mop 2în1 microfibre Ultramax XL Turbo - Vileda
Diametru

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Scurgător de vase gri ajustabil din oțel inoxidabil 35x39 cm Duo – Joseph Joseph
Diametru

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Covor crem 200x300 cm Wolly – BT Carpet
200×300 cm, unicolor, dreptunghiular

Scaun pentru cadă sau duș 45 x 45 cm Bath/Shower - Wenko
Diametru

Veioză verde cu abajur din sfoară din hârtie (înălțime 38 cm) Alev – Opviq lights
De birou, pentru noptiere, cu întrerupător






































