Recomandăm
Covoraș de intrare din fibre de nucă de cocos 40x60 cm Dachshund – Artsy Doormats
Dimensiuni 40×60 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- Aspect plăcut/drăguț (70%)
- Calitate bună/prelucrare excelentă (30%)
- Preț mai scump (20%)
- Se usucă/se rărește repede (20%)
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 103,69 RON
- 19.04.2026 - 103,69 RON
- 05.03.2026 - 99,44 RON
- 05.03.2026 - 99,45 RON
- 20.02.2026 - 99,44 RON
- 16.02.2026 - 116,99 RON
- 14.02.2026 - 99,44 RON
- 12.02.2026 - 116,99 RON
- 23.01.2026 - 99,44 RON
- 16.01.2026 - 101,78 RON
- 06.01.2026 - 116,99 RON
- 27.12.2025 - 99,44 RON
- 08.12.2025 - 94,47 RON
- 05.12.2025 - 99,44 RON
- 28.11.2025 - 112,31 RON
- 14.11.2025 - 99,44 RON
- 11.11.2025 - 116,99 RON
- 07.11.2025 - 93,59 RON
- 04.11.2025 - 116,99 RON
- 31.10.2025 - 99,44 RON
- 28.10.2025 - 116,99 RON
- 25.10.2025 - 100,61 RON
- 23.10.2025 - 116,99 RON
- 15.07.2025 - 115 RON
- 11.07.2025 - 99 RON
- 11.07.2025 - 115 RON
- 26.06.2025 - 125 RON
- 20.06.2025 - 104 RON
- 10.06.2025 - 125 RON
- 06.06.2025 - 108 RON
- 27.05.2025 - 125 RON
- 23.05.2025 - 108 RON
- 20.03.2025 - 102 RON
- 16.03.2025 - 118,99 RON
- 26.02.2025 - 121 RON
- 22.02.2025 - 104 RON
- 15.02.2025 - 121 RON
- 13.02.2025 - 104 RON
- 11.02.2025 - 121 RON
- 17.01.2025 - 106 RON
- 10.12.2024 - 121 RON
- 06.12.2024 - 103 RON
- 03.12.2024 - 121 RON
- 30.11.2024 - 97 RON
- 28.11.2024 - 103 RON
- 26.11.2024 - 115 RON
- 22.11.2024 - 98 RON
- 19.11.2024 - 115 RON
- 14.11.2024 - 98 RON
- 12.11.2024 - 115 RON
- 08.11.2024 - 98 RON
- 30.10.2024 - 115 RON
- 29.10.2024 - 94 RON
- 29.10.2024 - 98 RON
- 29.10.2024 - 94 RON
- 28.10.2024 - 98 RON
- 28.10.2024 - 94 RON
- 27.10.2024 - 98 RON
- 21.10.2024 - 115 RON
- 16.10.2024 - 98 RON
- 08.10.2024 - 115 RON
- 04.10.2024 - 98 RON
- 01.10.2024 - 115 RON
- 27.09.2024 - 98 RON
- 17.09.2024 - 115 RON
- 13.09.2024 - 98 RON
- 03.09.2024 - 115 RON
Descrierea produsului
Covorașul este fabricat din fibre de nucă de cocos, iar partea inferioară este din cauciuc natural. Procesul de fabricație modificat, care are loc în Marea Britanie, a redus semnificativ pierderea fibrelor de nucă de cocos, prelungind astfel durata de viață a covorașului. Nota: Covorașul este potrivit pentru interior, dar și pentru spații exterioare acoperite. Nu îl expuneți la ploaie - expunerea prelungită la umiditate ar putea duce la deteriorări.
Dimensiuni
| Lăţime: | 40 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 60 cm |
Specificații
| Material | Fibră de cocos |
|---|---|
| Formă | Dreptunghiulară |
| Tip | De interior |
| Culoare | Negru |
| Produs în | GB |
| Material specific | Fibre de nucă de cocos |
| Înălțime fir | 10 mm |
| Grosime | 1.5 cm |
| Greutate | 1.4 kg |
| Lățime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Amplasare | Interior/pentru zona de exterior acoperită |
| Tip de fabricație | Brodat la mașină |
| Model | Model cu animale |
| Design | Modern |
| Calitate | Extra |
| Caracteristici | Antiderapant |
| Îngrijire | A se aspira frecvent/nu se recomandă contactul prelungit cu apa |
| Material partea din spate | Cauciuc |
| Compoziție țesătură | 100% fibre de nucă de cocos |
| Producător | Artsy Doormats |
Recenzii
Clienții menționează cel mai des
- Aspect plăcut/drăguț (70%)
- Calitate bună/prelucrare excelentă (30%)
- Potrivit pentru teckel (20%)
- Preț mai scump (20%)
- Se usucă/se rărește repede (20%)
- Calitate proastă (pentru unii) (10%)
Recenzii ale utilizatorilor
Frumos
Excelent accesoriu pentru interior, aspect plăcut, drăguț. Dimensiunea este plăcută.
Ok
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
A fost exact așa cum mă așteptam.
Frumos exemplar dar presupun că modelul se va usca repede. Oricum, se potrivește de minune cu micul nostru teckel.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

Termos pentru mâncare Termo – Orion

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Traversă Universal Sprinty Amalfi, 52 x 200 cm
52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

Cuvertură maro din bumbac reciclat 170x205 cm Merlin – Mijolnir

Covor crem 160x230 cm Art – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy
Livrare gratuită
Scurgător de vase negru din metal 43x23,5 cm Radka – Orion

Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm







