







Dimensiuni 160×235 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziileCel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 368,89 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Covor pentru copii bej 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
| Lăţime: | 160 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 235 cm |
| Tip | Clasice |
|---|---|
| Formă | Dreptunghiulare |
| Culoare | Bej |
| Produs în | EG |
| Compoziție și tip de material | Polipropilenă |
| Grosime | 0.8 cm |
| Lungime fir covor | Cu fir scurt |
| Greutate | 4.5 kg |
| Lățime | 160 cm |
| Lungime | 235 cm |
| Certificări și standarde îndeplinite | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Amplasare | Interior |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute |
| Tipul de fire | Tăietură (velur) |
| Seria | Adventures |
| Design | Modern |
| Calitate | Extra/Back To School |
| Caracteristici | Adecvat pentru încălzire prin podea/potrivit pentru aspirator robot |
| Îngrijire | A se aspira frecvent/curățarea petelor se face doar manual/a se folosi o spumă de curățare adecvată pentru curățarea produsului |
| Material partea din spate | Polipropilenă |
| Compoziție țesătură | 100% polipropilenă |
| Producător | Hanse Home |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
Nu poate fi îndreptat, este denivelat și trebuie folosită o saltea antiderapantă sub covor, altfel alunecă foarte tare pe podea.
Nu este bej, ci complet maro, animalele au culori estompate, nu este frumos, îl returnăm.
Are un aspect foarte artificial, textura este ciudată, nu este deloc moale. După despachetare a avut un miros ciudat timp de mai mult de o săptămână. În ciuda modelului drăguț, nu îl recomand.
Covor minunat, care le place foarte mult și copiilor. Exact ca în fotografie.
Este complet diferit față de poze, atât în ceea ce privește calitatea, cât și culoarea.

160×235 cm, pentru băieți, clasic

Pentru fete, clasic, la bucată
În stoc
- de joacă, la bucată, fabricat din material sintetic
În stocLivrare gratuită
Clasic, la bucată, fabricat din material sintetic
În stoc
Clasic, la bucată, fabricat din material sintetic
În stoc
- de joacă, la bucată, fabricat din material sintetic
În stocLivrare gratuită
Pentru băieți, clasic, la bucată
În stoc
160×235 cm, clasic, dreptunghiular

Pentru băieți, clasic, la bucată
În stoc
Clasic, la bucată, fabricat din material sintetic
În stoc
Pentru băieți, clasic, la bucată
În stoc
Clasic, la bucată, fabricat din material sintetic
În stoc
Pentru băieți, clasic, la bucată
În stoc
⌀ 78 cm, clasic, la bucată
În stoc
Clasic, la bucată, fabricat din material sintetic
În stoc
Clasic, la bucată, fabricat din material sintetic
În stoc
Clasic, la bucată, fabricat din material sintetic
În stoc
Clasic, la bucată, fabricat din material sintetic
În stoc
Pentru fete, clasic, la bucată
În stoc
Pentru fete, clasic, la bucată
În stoc
Clasic, la bucată, fabricat din material sintetic
În stoc
Rotund, clasic, la bucată
În stoc
sau 12 de 12,58 RON ori
Clasic, la bucată, fabricat din material sintetic

Clasic, la bucată, fabricat din material sintetic
În stoc
Clasic, la bucată, fabricat din material sintetic
În stoc
Clasic, la bucată, fabricat din material sintetic
În stoc
Clasic, la bucată, fabricat din material sintetic
În stoc
Clasic, la bucată, fabricat din material sintetic
În stoc
Clasic, la bucată, fabricat din material sintetic
În stoc
Pentru fete, clasic, la bucată
În stoc
Clasic, la bucată, fabricat din material sintetic
În stoc
160×230 cm, pentru băieți, clasic
Disponibil în 2 e-shop-uri

18×49 cm, de perete, din plastic

Din porțelan
Livrare gratuită
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

7×8×47 cm, suspendat

Cu suport hârtie igienică, din plastic, din metal



50×70 cm, din bumbac, set

100×135 cm, pentru 4 anotimpuri


45×75 cm, textil, formă dreptunghiulară


Freestanding
Livrare gratuită
160×230 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

Din metal

Cu priză, freestanding

De masă
