






Dimensiuni 87×44×50 cm
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 180 RON până la 188 RON:
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material scaun Material catifea: Verde închis Metal: Negru mat Dimensiuni scaun Lățime: 44,5 cm Lățimea șezutului: 44 cm Adâncime: 50,5 cm Adâncimea șezutului: 38 cm Înălțime: 87,5 cm Înălțimea șezutului: 48 cm Capacitate de greutate: 110 kg Stilul care îmbină forme simple și funcționalitate ridicată. Mizează pe accesorii discrete, paletă de culori delicate și materiale naturale. Accesoriile excelente pentru o sală de mese scandinavă sunt plantele veșnic verzi, napronuri colorate și lămpi mari din metal. Interiorul scandinav nu poate lipsi de ferestre mari și iluminat, care asigură lumina chiar și în zilele scurte. Scaunul de masă verde închis Como se potrivește perfect într-o sală de mese inspirată de țările scandinave. Cusuturile simple și picioarele negre se combină cu o masă cu elemente metalice. Arată excelent culorile diferite ale scaunelor la o singură masă. Nu te teme de schimbare.
| Lăţime: | 44 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 50 cm |
| Înălţime: | 87 cm |
| Stil | Scandinav |
|---|---|
| Material șezut | Stofă |
| Material | Metal |
| Tapițate | Da |
| Culoare | Verde |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Aspect | Clasic |
| Rotativ | Nu |
| Tip picioare | Patru Picioare |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Tapiterie | Tesatura din catifea, Tapitat |
| Latime | 44,5 cm |
| Capacitate de incarcare | 110 kg |
| Inaltimea scaunului | 48 cm |
| Adancime | 50,5 cm |
| Inaltime | 87,5 cm |
| Forma spatarului | Complet |
| Model | Bicolor |

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, din stofă, tapițat
Disponibil în 2 e-shop-uri

87×44×50 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
87×44×50 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
90×43×38 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
90×43×38 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 4 e-shop-uri

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

86×50×62 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri

79×58×57 cm, în stil modern, cu cotiere
Disponibil în 4 e-shop-uri

În stil modern, cu cotiere, din stofă
În stocLivrare gratuită
88×54×59 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 5 e-shop-uri

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 4 e-shop-uri

82×49×58 cm, în stil scandinav, din stofă

86×57×56 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
86×45×55 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
86×45×55 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
90×43×51 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri

88×44×40 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri

87×54×60 cm, în stil modern, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 4 e-shop-uri

90×43×51 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, cu cotiere, din stofă
În stocLivrare gratuită
88×54×60 cm, în stil modern, decor stejar
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
Rotativ, în stil modern, din stofă
Livrare în peste 1 zi
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 4 e-shop-uri

88×44×40 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
88×44×40 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, din plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri


Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Din metal
Disponibil în 6 e-shop-uri
În stoc
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Din metal
Disponibil în 4 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Pentru băieți, pentru pătuț, cu nasturi
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

Pentru fete, pentru pătuț, cu nasturi
În stoc