







Dimensiuni 90×43×38 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Țesătură de catifea: Verde închis Metal: Negru Dimensiuni (± 1 cm) Lățime: 43 cm Adâncime: 51 cm Înălțime: 90 cm Înălțimea șezutului: 48,5 cm Lățimea șezutului: 43 cm Adâncimea șezutului: 38,5 cm Sarcină maximă: 110 kg Greutate: 4,2 kg Specificații Scaun de sufragerie capitonat cu tapițerie moale Design atemporal cu cusătură subtilă Țesătura tapițeriei este certificată OEKO-TEX® Standard 100 Picioare metalice ferme acoperite cu vopsea pulbere Livrat neasamblat Stil ce îmbină forme simple și înaltă funcționalitate. Alegeți accesorii moderate, o paletă subtilă de culori și materiale naturale. Accesoriile excelente pentru o sufragerie scandinavă sunt plantele verzi, naproanele colorate și lămpile mari din metal. Interiorul scandinav nu poate fi fără ferestre mari și iluminat care asigură lumina chiar și în zilele scurte. Scaunul de sufragerie capitonat Lava se integrează perfect într-o sufragerie inspirată de țările scandinave. Arată excelent culori diferite ale scaunelor la aceeași masă. Nu vă temeți de schimbare. Inspirați-vă în continuare Scaune de sufragerie din catifea Scaune Mobilier pentru bucatarie Bucatarie Scaune de bar Scaune de luat masa
| Lăţime: | 43 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 38 cm |
| Înălţime: | 90 cm |
| Stil | Scandinav |
|---|---|
| Material șezut | Stofă |
| Material | Metal |
| Tapițate | Da |
| Culoare | Verde |
| Inaltime | 90 cm |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Partea de sezut | Sezut tapitat |
| Rotativ | Nu |
| Aspect | Clasic |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Adancime | 51 cm |
| Tip de picioare | 4 Picioare |
| Latime | 43 cm |
| Inaltimea scaunului | 48,5 cm |
| Materialul husei | Tesatura de catifea |
| Forma spatarului | Complet |
| Model | Monocrom |
| Latimea sezutului | 43 cm |
| Greutate | 4,2 kg |
| Adancime scaun | 38,5 cm |

90×43×38 cm, în stil scandinav, din stofă
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, din stofă, tapițat
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri

87×44×50 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
86×45×55 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
86×45×55 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
82×49×58 cm, în stil scandinav, din stofă

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri

În stil modern, cu cotiere, din stofă
În stocLivrare gratuită
87×44×50 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
93×48×61 cm, în stil scandinav, din stofă
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din stofă, din plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, cu cotiere, din stofă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu cotiere, din stofă
În stocLivrare gratuită
Rotativ, în stil modern, din stofă
Livrare în peste 1 zi
88×54×59 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 5 e-shop-uri

81×61×55 cm, în stil modern, cu cotiere
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

101×54×43 cm, în stil modern, din stofă
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
În stil scandinav, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
88×54×60 cm, în stil modern, decor stejar
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
În stil modern, - 4 bucăți, din stofă

79×58×57 cm, în stil modern, cu cotiere
Disponibil în 4 e-shop-uri

86×50×62 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri

88×44×53 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Cu picioare din lemn, în stil modern, decor fag

83×54×61 cm, în stil modern, cu cotiere
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din bumbac
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc