

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lustră LED modernă. Potrivită pentru interior (IP20). Ușor de utilizat cu ajutorul telecomenzii (inclusă). De asemenea, poate fi controlată cu ajutorul aplicației LampSmart Pro gratuite. Aplicația este disponibilă atât pe sistemele Android, cât și pe iOS. Produsul oferă posibilitatea de a regla continuu intensitatea și de a schimba culoarea luminii. Temperatură de culoare: 3.000 K până la 6.500 K. Funcție de memorie și mod de lumină de veghe. Mai multe corpuri de iluminat pot fi controlate cu o singură telecomandă. Sursă LED economică încorporată.
| Perioadă de garanție | 36 luni |
|---|---|
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 86 W |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Temperatură de culoare | 3000-6500 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 6880 lm |
| Tip | Lustră aplicată |
| Funcție | Control la distanță/Tehnologie LED/Bluetooth |
| Echivalent cu un bec convențional | 475 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 86 W |
| Numărul ciclurilor de comutare | 25000 ON/OFF |
| Formă | Rotund |
| Unghiul fasciculului luminos | 240 ° |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 86 W |
| Modalitate de suspendare | Aplicată |
| Stil | Altele |
| Series | ROUND Nedes |
| Producător | NEDES |

Din metal
În stocLivrare gratuită

Din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită


Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Din sticlă, din metal, smart
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din sticlă
În stocLivrare gratuită
Din metal, diametru, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, smart
În stocLivrare gratuită
Din lemn, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, diametru
În stocLivrare gratuită

Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Înălţime, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Din sticlă
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită