


Mobilierul modern din colecția Garetto va oferi interiorului un plus de design unic. Stilul modern este adecvat în special pentru cuplurile tinere. Iar mulțumită prețului accesibil, este ideal pentru prima locuință. Mobilierul nu necesită o îngrijire specială, trebuie doar să îl ștergeți de praf în mod regulat. Acest dulap este fabricat din placaj melaminat cu o grosime de 18 mm.
| Lăţime: | 64 cm |
|---|---|
| Înălţime: | 79 cm |
| Tip | De perete |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Material | PAL |
| Produs în | TR |
| Capacitate de încărcare | 16 kg |
| Greutate | 7.5 kg |
| Înălțime | 79 cm |
| Lățime | 64 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă uscată, fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Modern |
| Calitate | Basic |
| Finisaj suprafață | Melamină |
| Tipul fixării | Cuie/șuruburi |
| Sistem de agățare | Da |
| Producător | Decortie |
Recenzii ale utilizatorilor
Este un produs bun, mai puțin agățătorile care poate eu nu le am văzut cum sunt. In general sunt mulțumită
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Dupa cum am spus am primit un pachet incomplet asa ca nu pot sa spun cum ar fi fost el daca ar fi fost complet.
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Cu suport hârtie igienică


18×49 cm, de perete, din plastic

25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Cu priză, freestanding

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Din metal

52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

- set, din porţelan
