Recomandăm
Covor verde/crem din viscoză 135x195 cm Oriental – Nouristan
Dimensiuni 135×195 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- Frumos, design plăcut (63%)
- Se potrivește bine în cameră (25%)
- Foarte subțire (50%)
- Descriere/fotografii insuficiente (38%)
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 514,25 RON
- 17.04.2026 - 514,25 RON
- 15.04.2026 - 484 RON
- 10.03.2026 - 535,83 RON
- 05.03.2026 - 504,04 RON
- 05.03.2026 - 504,05 RON
- 03.03.2026 - 593 RON
- 03.03.2026 - 509 RON
- 03.03.2026 - 592,99 RON
- 23.02.2026 - 509,25 RON
- 20.02.2026 - 504,04 RON
- 17.02.2026 - 592,99 RON
- 16.01.2026 - 509,25 RON
- 10.01.2026 - 541,76 RON
- 06.01.2026 - 592,99 RON
- 01.11.2025 - 504,04 RON
- 27.10.2025 - 529,15 RON
- 22.10.2025 - 474,39 RON
- 01.08.2025 - 537,99 RON
- 30.07.2025 - 529 RON
- 25.07.2025 - 455 RON
- 15.07.2025 - 529 RON
- 11.07.2025 - 455 RON
- 26.06.2025 - 529 RON
- 20.06.2025 - 439 RON
- 17.06.2025 - 529 RON
- 10.06.2025 - 450 RON
- 06.06.2025 - 455 RON
- 01.06.2025 - 529 RON
- 10.04.2025 - 446 RON
- 25.03.2025 - 519 RON
- 20.03.2025 - 446 RON
- 10.03.2025 - 446,34 RON
- 05.03.2025 - 446 RON
- 26.02.2025 - 446,34 RON
- 26.02.2025 - 519 RON
- 22.02.2025 - 446 RON
- 15.02.2025 - 519 RON
- 13.02.2025 - 446 RON
- 11.02.2025 - 519 RON
- 04.02.2025 - 446 RON
- 03.02.2025 - 519 RON
- 16.01.2025 - 446,34 RON
- 12.01.2025 - 456,72 RON
- 01.01.2025 - 519 RON
- 27.12.2024 - 441 RON
- 24.12.2024 - 519 RON
- 20.12.2024 - 441 RON
- 13.12.2024 - 519 RON
- 07.12.2024 - 441 RON
- 05.12.2024 - 519 RON
- 05.12.2024 - 389 RON
- 15.11.2024 - 441,1 RON
- 04.10.2024 - 441 RON
- 01.10.2024 - 519 RON
- 27.09.2024 - 441 RON
- 17.09.2024 - 519 RON
- 13.09.2024 - 441 RON
- 04.09.2024 - 519 RON
- 14.08.2024 - 444 RON
- 01.08.2024 - 519 RON
- 28.07.2024 - 441 RON
- 16.07.2024 - 519 RON
- 12.07.2024 - 441 RON
- 28.06.2024 - 519 RON
Descrierea produsului
Covor verde/crem din viscoză 135x195 cm Oriental – Nouristan
Dimensiuni
| Lăţime: | 135 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 195 cm |
Specificații
| Formă | Dreptunghiulară |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Tip | La bucată |
| Amplasare | De interior |
| Material | Natural, Sintetic |
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy, Fir mediu, Fir scurt |
| Tip țesătură | Țesut la mașină |
| Motiv | Floral |
| Stil | Oriental |
| Produs în | BE |
| Compoziție și tip de material | Viscoză/bumbac |
| Grosime | 0.5 cm |
| Lungime fir covor | Fără fir |
| Greutate | 2.2 kg |
| Lățime | 135 cm |
| Lungime | 195 cm |
| Certificări și standarde îndeplinite | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Tip de finisaj | Heat set |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Tipul de bordură | Cu franjuri |
| Tipul de fire | Buclă (La nivel) |
| Seria | Nouristan Naveh |
| Model | Floral |
| Design | Romantic/boho/clasic |
| Calitate | Back To School/Extra |
| Densitate | 840 g/m² |
| Densitatea materialului | Joasă |
| Caracteristici | Potrivit pentru aspirator robot/adecvat pentru încălzire prin podea |
| Îngrijire | Curățarea petelor se face doar manual/a se aspira frecvent/doar curățare profesională/a se curăța cu o cârpă uscată |
| Material partea din spate | Bumbac |
| Compoziție țesătură | 60% vâscoză/40% bumbac |
| Producător | Hanse Home |
Recenzii
Clienții menționează cel mai des
- Frumos, design plăcut (63%)
- Se potrivește bine în cameră (25%)
- Preț decent (13%)
- Foarte subțire (50%)
- Descriere/fotografii insuficiente (38%)
- Ciucurii se desfac ușor (13%)
Recenzii ale utilizatorilor
conform cu descrierea
Mai multe detalii despre produs. Covorul este foarte subțire. Din imaginile dv nu reiese grosimea.
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Se incadreaza perfect la mine in sufragerie si se armonizeaza cu mobilierul.
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Foarte de efect Și în același timp, sobru
Frumos covor la un preț decent.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru

Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, clasic, dreptunghiular

Masă de călcat Vileda Total Reflect Plus
Cu priză, freestanding, diametru

Raft pentru baie auriu autoadeziv din oțel inoxidabil Genova – Wenko
8×30×11 cm, dreaptă, diametru


























