Philips ACUNA LED 12W 230V 2700K plafonieră cu senzorPhilips ACUNA LED 12W 230V 2700K plafonieră cu senzor
Philips ACUNA LED 12W 230V 2700K plafonieră cu senzor
Către magazin Luminam.ro
DisponibilitateÎn stoc
Livrare gratuită
Puteți returna produsul în termen de 60 de zile.
Istoricul prețurilor
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Corp de iluminat de tavan cu tehnologie LED. Senzor de mișcare cu microunde.
Specificații
CuloareAlb
SocluModul LED integrat
Puterea de intrare a sursei12 W
Durata medie de viață a sursei15000 h
Temperatură de culoare2700 K
Becuri incluseDA (LED)
Număr de becuri1
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice1
Grad de protecție ipIP20
Flux luminos total1350 lm
TipPlafonieră
FuncțieTehnologie LED/Cu senzor
Echivalent cu un bec convențional95 W
Tensiune230 V
Puterea maximă de intrare a sursei12 W
FormăRotund
Indicele de redare a culorilor (cri)80 Ra
LocDormitor/Cameră de zi/Hol
Culoarea luminiiAlb cald
Consumul total de energie al corpului de iluminat12 W