Recomandăm
Lenjerie de pat verde-deschis din țesătură crep pentru pat de o persoană 135x200 cm Seersucker – Catherine Lansfield
Dimensiuni 135×200 cm
131,99 RON
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 131,99 RON
- 12.02.2026 - 131,99 RON
- 01.11.2025 - 140,24 RON
- 27.10.2025 - 148,49 RON
- 25.10.2025 - 141,89 RON
- 23.10.2025 - 164,99 RON
- 17.01.2025 - 117,4 RON
- 08.10.2024 - 145 RON
- 04.10.2024 - 123 RON
- 01.10.2024 - 145 RON
- 27.09.2024 - 123 RON
- 25.09.2024 - 145 RON
- 13.09.2024 - 123 RON
- 30.08.2024 - 145 RON
- 25.08.2024 - 123 RON
- 20.08.2024 - 145 RON
- 16.08.2024 - 123 RON
- 02.08.2024 - 145 RON
Descrierea produsului
Lenjerie de pat verde-deschis din țesătură crep pentru pat de o persoană 135x200 cm Seersucker – Catherine Lansfield
Dimensiuni
| Lăţime: | 135 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 200 cm |
Specificații
| Tip | Pat de o persoană |
|---|---|
| Caracteristici | Fără călcare |
| Produs în | PK |
| Compoziție și tip de material | Țesătură crep |
| Număr de perne | 1 |
| Greutate | 1 kg |
| Set | Față de pernă inclusă |
| Lățime | 135 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Dimensiuni lenjerie de pat | 135x200 |
| Dimensiuni pernă | 50x75 |
| Certificări și standarde îndeplinite | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Seria | Seersucker |
| Sistem de închidere lenjerie de pat | Cu nasturi |
| Sistem de închidere față de pernă | Prin pliere |
| Model | Monocrom/în relief |
| Design | Boho/scandinav |
| Calitate | Basic |
| Densitate | 105 g/m² |
| Îngrijire | Adecvat pentru uscător/spălare la mașina de spălat/spălare la 40°c |
| Compoziție țesătură | 45% poliester/55% bumbac |
| Producător | Catherine Lansfield |
Recenzii
5.01 evaluare
5
1 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Recenzii ale utilizatorilor
Utilizator mulțumit
Conform descrierii
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

116,44 RON
Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

48,44 RON52,79 RON
Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

103,69 RON
Termos pentru mâncare Termo – Orion

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

135,14 RON
Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

243,09 RON
Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

388,44 RON423,86 RON
Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

111,14 RON140,21 RON
Traversă Universal Sprinty Amalfi, 52 x 200 cm
52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
652 RON
Covor crem 160x230 cm Art – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy
Livrare gratuită
73,94 RON
Scurgător de vase negru din metal 43x23,5 cm Radka – Orion

275,99 RON
Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
25 cm, ⌀ 21 cm












