





Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 2.489 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Salteaua futon Comfort este alcătuită dintr-o combinație de bumbac și un miez de spumă PUR, care oferă o susținere de fermitate medie pentru somnul de zi cu zi. În timp ce bumbacul din saltea se adaptează la forma corpului tău, miezul de spumă amortizează mișcările delicate. Deși se deosebește de futonurile japoneze tradiționale prin densitatea și grosimea mai mare, păstrează totuși proprietățile caracteristice ale acestora. Nota: Pentru a prelungi durata de viață a saltelei și pentru a o menține curată, îți recomandăm să folosești un cearșaf cu elastic.
| Lăţime: | 160 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 200 cm |
| Înălţime: | 15 cm |
| Tip | Din spumă |
|---|---|
| Ortopedice | Da |
| Umplutură | Spumă PUR, Material natural |
| Nivel fermitate | Medie-tare |
| Înălțime | Medie( 11-20 cm) |
| Greutate maximă recomandată/persoană | Până la 120 kg |
| Sandwich | Da |
| Culoare | Alb |
| Compoziție și tip de material | Bumbac |
| Tip de somieră | Adecvată pentru somiere cu lamele/adecvată pentru somiere fixe (Lamella) |
| Metoda de livrare a saltelei | Saltea tip rulou |
| Înălțime miez saltea | 4 cm |
| Grosime | 15 cm |
| Design saltea | Saltea pentru cupluri |
| Greutate | 25 kg |
| Dimensiune | 160x200 |
| Lățime | 160 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Fermitate | Mediu-fermă |
| Tip saltea | Tip futon/naturale |
| Seria | Comfort |
| Design | Scandinav |
| Calitate | Extra |
| Îngrijire | Curățarea petelor se face doar manual/a se curăța cu săpun |
| Compoziție țesătură | 100% bumbac |
| Producător | Karup |
Recenzii ale utilizatorilor
Produsul nu corespunde descrierii. Bumbacul nu este sub formă de plăci, iar latexul nu se află la mijloc, în plus, materialul de acoperire s-a rupt deja.
Confortabil, accesibil. Raport bun calitate/preț.
Sunt foarte încântată de salteaua achiziționată, din punct de vedere calitativ.
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro

25×140×200 cm, cu arcuri pocket, cu 7 zone de confort

25×120×200 cm, cu arcuri pocket, cu 7 zone de confort

25×140×200 cm, cu arcuri pocket, cu 7 zone de confort

25×160×200 cm, cu arcuri pocket, cu 7 zone de confort

25×90×200 cm, cu arcuri pocket, cu 7 zone de confort

25×160×200 cm, cu arcuri pocket, cu 7 zone de confort

Cu 3 zone de confort

21×160×200 cm, ortopedică, cu arcuri pocket

25×80×200 cm, cu arcuri pocket, cu 7 zone de confort

25×80×200 cm, cu arcuri pocket, cu 7 zone de confort

Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

Din porțelan, lăţime, înălţime

18×49 cm, de perete, în stil modern

26×17×17 cm, cu capac, diametru

Cu ventuză, de perete, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Naproane de masă, din poliester, la bucată

11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Diametru

Diametru

Diametru

Din lemn, din metal

26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Diametru

Din metal

240×260 cm

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac