Recomandăm
Lenjerie de pat verde-deschis din muselină pentru pat dublu/extinsă 240x260 cm Angelia – douceur d'intérieur
Dimensiuni 240×260 cm
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 352,74 RON
- 19.04.2026 - 352,74 RON
- 05.03.2026 - 345,09 RON
- 05.03.2026 - 345,1 RON
- 20.02.2026 - 345,09 RON
- 16.02.2026 - 405,99 RON
- 14.02.2026 - 345,09 RON
- 12.02.2026 - 405,99 RON
- 10.01.2026 - 365,39 RON
- 01.11.2025 - 345,09 RON
- 27.10.2025 - 381,63 RON
- 25.10.2025 - 349,15 RON
- 23.10.2025 - 405,99 RON
- 06.06.2025 - 343 RON
- 27.05.2025 - 399 RON
- 23.05.2025 - 343 RON
- 20.05.2025 - 399 RON
- 19.05.2025 - 339 RON
- 18.05.2025 - 351 RON
- 18.05.2025 - 339 RON
- 04.05.2025 - 399 RON
- 25.04.2025 - 332 RON
- 15.04.2025 - 390 RON
- 10.04.2025 - 335 RON
- 10.03.2025 - 390 RON
- 05.03.2025 - 335 RON
- 26.02.2025 - 390 RON
- 22.02.2025 - 335 RON
- 15.02.2025 - 390 RON
- 13.02.2025 - 335 RON
- 28.01.2025 - 390 RON
- 24.01.2025 - 331 RON
- 23.01.2025 - 390 RON
- 17.01.2025 - 343 RON
- 08.10.2024 - 337 RON
- 04.10.2024 - 286 RON
- 01.10.2024 - 337 RON
- 30.09.2024 - 286 RON
- 27.09.2024 - 280 RON
- 17.09.2024 - 330 RON
- 13.09.2024 - 280 RON
- 31.08.2024 - 330 RON
- 25.08.2024 - 280 RON
- 20.08.2024 - 330 RON
- 16.08.2024 - 280 RON
- 09.08.2024 - 330 RON
Descrierea produsului
Bine de știut: Stratul de muselină se găsește doar pe partea superioară a lenjeriei de pat și a feței de pernă. Partea inferioară este o țesătură netedă din bumbac.
Dimensiuni
| Lăţime: | 240 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 260 cm |
Specificații
| Culoare | Verde |
|---|---|
| Produs în | PK |
| Compoziție și tip de material | Muselină |
| Număr de perne | 2 |
| Greutate | 1.49 kg |
| Set | Față de pernă inclusă |
| Lățime | 260 cm |
| Lungime | 240 cm |
| Dimensiuni lenjerie de pat | 240x260 |
| Dimensiuni pernă | 63x63 |
| Seria | Angelia |
| Sistem de închidere lenjerie de pat | Cu agrafă |
| Sistem de închidere față de pernă | Prin pliere |
| Model | Monocrom |
| Design | Boho/scandinav |
| Calitate | Basic |
| Densitate | 112 g/m² |
| Îngrijire | Spălare la mașina de spălat/adecvat pentru uscător/spălare la 40°c/nu se albește chimic |
| Compoziție țesătură | 100% bumbac |
| Producător | Douceur d'intérieur |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Are doar cearceaf de pilota cu o fata de muselina, cealaltă de pânză. La fel și fetele de pernă pe care trebuie sa le modific pentru 50/70. Culoarea este frumoasa dar nu merita 300 lei.
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Termos pentru mâncare Termo – Orion

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Traversă Universal Sprinty Amalfi, 52 x 200 cm
52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

Covor crem 160x230 cm Art – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy
Livrare gratuită
Set boluri cu suport pentru câini din ceramică ø 13 cm Dog Fantasy – Plaček Pet Products
Boluri și cutii

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
25 cm, ⌀ 21 cm

Grătar pe cărbuni pentru masă Cattara Keg, ø 30 cm
Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată










