
Lustra LED cu Ventilator si telecomanda Costas crom/artar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Ventilatorul de tavan cu iluminare LED răcorește eficient încăperea în zilele călduroase de vară. În zilele mai reci folosiți modul de rotație inversă, care va readuce aerul cald acumulat sub tavan înapoi în cameră. Ventilatorul are un mers foarte silențios; la pornire emite doar un sunet ritmic plăcut, care nu deranjează. Atât ventilatorul, cât și iluminarea LED pot fi controlate cu telecomanda sau prin aplicația Immax NEO PRO (pentru iOS și Android). Conectare simplă la aplicație - este suficient să conectați dispozitivul la rețeaua Wi-Fi. Temperatura de culoare reglabilă (3000/4000/6000K) prin întrerupătorul de perete. Controlul luminii și al ventilatorului este independent. 5 trepte de viteză: 80 / 114 / 146 / 164 / 193 rot./min. Nivel de zgomot la treapta 1: 42 dB. Nivel de zgomot la treapta 2: 43 dB. Nivel de zgomot la treapta 3: 46,3 dB. Nivel de zgomot la treapta 4: 50 dB. Nivel de zgomot la treapta 5: 55 dB. Puterea motorului: 40W DC. Compatibil cu asistenții vocali Amazon Alexa, Apple Siri Shortcuts, Google Assistant și, de asemenea, cu sistemele TUYA, LIDL. Dispozitivul suportă numai rețeaua Wi-Fi 2,4GHz și nu poate fi conectat la banda de 5GHz.
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 18 W |
| Tip | Ventilator de tavan cu iluminare |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED/Control la distanță/Control prin telefon |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 18 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 18 W |
| Flux luminos total | 1500 lm |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Echivalent cu un bec convențional | 105 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K/3000 K/6000 K |
| Culoarea luminii | Alb natural/Alb cald/Alb rece |
| Formă | Rotund |
| Stil | Clasic |
| Nivel de zgomot | 55 |
| Series | VENT ZEVENTI |
| Producător | ZEVENTI |

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Diametru
În stocLivrare gratuită



Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită











Diametru
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Diametru
În stocLivrare gratuită
Diametru
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită




Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, înălţime
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc