
Plafonieră LED reglabilă 42W/230V/3000K crom mat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră LED modernă cu funcție de reglare a luminozității. Potrivită pentru camera de zi și dormitor. Luminozitatea produsului poate fi reglată cu ajutorul unui întrerupător clasic de perete. Reglarea luminozității: 25-50-100%. Funcție de memorie: după pornirea produsului, ultimele setări selectate sunt păstrate până la efectuarea unei schimbări. Produsul este prevăzut cu o sursă de alimentare LED economică încorporată.
| Material | Metal |
|---|---|
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Alb |
| Funcție | Luminozitate reglabilă treptat/Tehnologie LED |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 20 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Tip | Plafonieră |
| Formă | Pătrat |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 20 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 140 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 2000 lm |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 20 W |
| Series | FRAME Briloner |
| Producător | Briloner |

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Din sticlă, din metal, smart
În stocLivrare gratuită



Din metal
În stocLivrare gratuită





Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită


Din metal
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită

Din lemn, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din lemn, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Diametru, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Înălţime, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, smart
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită