








Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Pentru a vă păstra casa curată, instrumentele de curățare de la LEIFHEIT vin în ajutor. Unul dintre ele este acest set de găleată și mop Profi, ideal pentru toate tipurile de podele. Este bine de știut: - Datorită sistemului de stoarcere din găleată, veți obține întotdeauna un mop ideal de umed, cu care puteți spăla fără griji și podelele din lemn, - extensia de stoarcere este acționată cu o pedală de picior, astfel încât nu trebuie să vă aplecați sau să vă udați mâinile, - datorită articulației mobile în formă de opt, puteți ajunge chiar și în locuri greu accesibile, cum ar fi sub pat sau sub dulap, - De asemenea, este inclusă și o husă de schimb pentru mopul din microfibră Static Plus, care atrage în mod electrostatic murdăria de pe podea, inclusiv părul animalelor de companie.
| Culoare | Albastru |
|---|---|
| Produs în | DE |
| Material suplimentar | Metal/microfibră |
| Material | Plastic |
| Greutate | 4.101 kg |
| Înălțime | 140 cm |
| Lățime | 29 cm |
| Lungime | 39 cm |
| Seria | Profi |
| Calitate | Extra/Special Week 2 |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă |
| Conținut pachet | Cu găleată |
| Producător | LEIFHEIT |
Recenzii ale utilizatorilor
Mâner solid Sistem excelent pentru stoarcere Dimensiunea părții textile
Excelent, la cel mai bun preț...
Un produs foarte practic și de o calitate superioară. Cu ajutorul acestuia, se poate obține o curățenie impecabilă rapid și ușor.
Produsul este excelent, deși din anumite puncte de vedere este puțin nepractic. Este potrivit pentru curățenia profundă a unui apartament mare. Trebuie să fie sprijinit pe podea, deci nu este potrivit nici pentru o chiuvetă, nici pentru o cadă. Laveta nu se scoate ușor de pe mâner, așa că pentru a o spăla pierzi puțin timp. Partea superioară a găleții este bine fixată de cealaltă parte, așa că pentru a o pune la loc este nevoie de timp. Laveta umedă aderă perfect la podea. Oricum, este recomandat pentru curățenia spațiilor mari.


Diametru

Diametru

Diametru

Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

26×17×17 cm, cu capac, diametru

18×49 cm, de perete, în stil modern

Cu ventuză, de perete, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Diametru

11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Diametru

Diametru

Din lemn, din metal

Diametru

26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Diametru

Din metal

200×300 cm, unicolor, dreptunghiular

Diametru

De birou, pentru noptiere, cu întrerupător