
Aplica LED exterior ambientala IP54 ATOM AP D20 GRIGIO 4000K
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat solar cu senzor de mișcare și senzor crepuscular. Datorită tehnologiei solare practice, nu este necesară nicio conexiune electrică pentru instalarea produsului. În timpul zilei, acumulatorul este încărcată de lumina soarelui cu ajutorul panoului solar. Se pornește automat după lăsarea întunericului atunci când este detectată mișcarea. Timp de încărcare: 8 -10 ore. Raza de acțiune a senzorului: 3 - 5 m. Timp de iluminare: 25 secunde. Sensibilitate la lumină ambientală: 20 lx. Unghi de detecție: 120°. Prin intermediul întrerupătorului de pe corpul produsului se poate porni/opri lumina sau poate alege între 3 moduri de iluminare. Acumulator: 1 x Li-ion 18650 3,7 V 2.200 mAh (inclus).
| Cu senzor mișcare | Da |
|---|---|
| Solare | Da |
| Funcție | Senzor crepuscular/Tehnologie LED/Tehnologie solară |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 2 W |
| Stil | Altele |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 2 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Grad de protecție ip | IP54 |
| Flux luminos total | 240 lm |
| Tip | Aplică de exterior/Aplică solară |
| Echivalent cu un bec convențional | 20 W |
| Tensiune | 3,7 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 2 W |
| Grad de rezistență mecanică | IK08 |
| Formă | Dreptunghiular |
| Unghiul fasciculului luminos | 95 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Capacitate | 2200 mAh |
| Series | OUT WALL Redo, TAIYO Redo |
| Producător | Redo |

De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, din plastic
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
De perete, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, cu senzor mișcare
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
- montare sol, din plastic, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită