



Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Iluminare pentru oglindă cu tehnologie LED. Fixare pe perete deasupra oglinzii. Sistemul ClickFix pentru o montare ușoară.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Cu protecție ip44 | Da |
| Stil | Altele |
| Loc | Baie |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 5 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 5 W |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Flux luminos total | 730 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 50000 ON/OFF |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 5 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 50 W |
| Series | ROVER Philips |
| Producător | Philips |

De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită

De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită

Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită


Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Tip încastrat, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Carusele
În stocLivrare gratuită

3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită

Cu proiecție
În stocLivrare gratuită


ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
Suspendată
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită