Brilagi - Corp de iluminat LED de exterior cu senzor BENE, LED/24W/230V, 26x26 cm, IP54
5,0(3 evaluări)
Către magazin Luminam.ro
DisponibilitateÎn stoc
Livrare gratuită
Puteți returna produsul în termen de 60 de zile.
Istoricul prețurilor
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Specificații
Putere230V
StilAltele
SocluModul LED integrat
Puterea de intrare a sursei24 W
Durata medie de viață a sursei30000 h
Temperatură de culoare4000 K
Becuri incluseDA (LED)
Număr de becuri1
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice2
Grad de protecție ipIP54
Flux luminos total2100 lm
TipPlafonieră de exterior
FuncțieTehnologie LED/Cu senzor/Senzor crepuscular
Echivalent cu un bec convențional145 W
Tensiune230 V
Puterea maximă de intrare a sursei24 W
FormăPătrat
Unghiul fasciculului luminos120 °
Indicele de redare a culorilor (cri)80 Ra
LocGrădină și alei/Foisor
Consumul total de energie al corpului de iluminat24 W
Culoarea luminiiAlb natural
SeriesBENE Brilagi
ProducătorBrilagi
Recenzii
5.0
3 evaluări
5
3 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Recenzii ale utilizatorilor
Utilizator mulțumit
design modern, montaj ușor
Achiziționat de la Luminam.ro
Tradus din slovacă ()
Descărcat de la Heureka
Produse similare
Brilagi - Corp de iluminat LED de exterior cu senzor BENE, 18W, 230V, 22x22 cm, IP54
De 230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED de exterior Kanlux 38779 BENO LED/24/30W/230V 3000/3500/4000K IP65 antracit
De 230V
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat LED de exterior Brilagi BENE LED/24W/230V 26x26 cm IP54
De 230V
Plafonieră LED de exterior cu senzor BENO LED/24W/230V antracit IP54 Kanlux 33347
- plafonieră, cu senzor mișcare, de 24V
Plafonieră LED de exterior cu senzor Kanlux 38788 BENO 12/18W/230V 3000/3500/4000K IP65 antracit
- plafonieră, cu senzor mișcare, de 230V
Plafonieră LED de exterior cu senzor Redo 90290 ISOLA LED/24W/230V IP54
Aplica de exterior LED HESTIO, 9W, 230V, 4000 K, IP44, negru
De perete, de 230V
Brilagi - Aplica LED de exterior cu senzor BENE LED/18W/230V Ø22 cm IP54
Cu senzor mișcare, de 230V
Aplică LED de exterior FLOW 2xLED/6W/230V IP54 3000K antracit
De perete, de 230V
Aplica LED de exterior cu senzor, 9W, 230V, 4000K, IP44, neagră
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
Plafonieră inteligentă de exterior neagră cu sticlă canelată, incl. WiFi A60 - Charlois
Corp de iluminat LED de exterior Brilagi BENE LED/24W/230V d. 26 cm IP54
De 230V
Corp de iluminat LED de exterior Brilagi BENE LED/18W/230V d. 22 cm IP54
Freestanding, de 230V
Philips - Aplica de perete pentru exterior CAPRICORN LED/4,3W/230V IP44
De perete, de 230V
LED lampă solară de perete cu senzor, 15W, 3,2V, 4000K/6000K, IP65, negru
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
Top Light Lucca 1 PIR - LED Aplică perete exterior LED/10W/230V IP54
În stoc
Redo 9184 - Plafonieră LED pentru exterior BEZEL, 30W/230V, IP54, antracit
- plafonieră, de 230V
Aplică de exterior OLIANA 1xE27/60W/230V IP54 negru
De perete, de 230V
În stoc
Aplică LED de exterior FLOW 2xLED/3W/230V IP54 4000K antracit
De perete, de 230V
Aplică LED de exterior cu senzor LED/12W/230V IP65 negru
Plafonieră LED dimabilă de exterior Rabalux 7775 LED/15W/230V Wi-Fi Tuya IP44 + telecomandă
-5 %
- plafonieră, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
Aplică de exterior DURANT 1xE27/18W/230V IP54 RED-Design Rendl-R12559
De perete, de 230V
Brilagi - Aplica LED pentru exterior cu senzor BENE LED/24W/230V Ø 26 cm IP54
De 230V