

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră modernă. Datorită clasei de protecție IP54, potrivită și pentru spații exterioare. Sursă luminosă LED integrată, cu consum redus.
| Tip | Plafoniere |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Culoare | Gri |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 30 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP54 |
| Flux luminos total | 2550 lm |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 180 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 30 W |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 30 W |
| Formă | Rotund |
| Stil | Altele |
| Series | AKRON Redo, MARINA Redo, TALLIN Redo, PONZA Redo, SKOR Redo, ISOLA Redo, BEZEL Redo, UP OUT Redo |
| Producător | Redo |

De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Freestanding, - plafonieră, de 230V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu finisaj din crom, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, cu senzor mișcare, de 24V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Freestanding, de 24V
În stocLivrare gratuită
Suspendat, - plafonieră, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită

De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 12V
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, din plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, lăţime
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, cu senzor mișcare, de 24V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
De tavan, diametru
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Din metal, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită