Recomandăm
Comodă TV în culoare naturală cu aspect de lemn de stejar 140x45 cm Langley – Actona
Dimensiuni 45×140×40 cm
1.718 RON
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 1.718 RON
- 24.03.2026 - 1.718 RON
- 19.03.2026 - 1.719 RON
- 12.02.2026 - 1.730 RON
- 23.01.2026 - 1.731 RON
- 16.01.2026 - 1.732 RON
- 18.12.2025 - 1.794 RON
- 01.11.2025 - 1.631 RON
- 27.10.2025 - 1.778 RON
- 25.10.2025 - 1.753,54 RON
- 23.10.2025 - 2.039 RON
- 10.04.2025 - 1.564 RON
- 08.10.2024 - 1.979 RON
- 04.10.2024 - 1.682 RON
- 01.10.2024 - 1.979 RON
- 27.09.2024 - 1.682 RON
- 17.09.2024 - 1.979 RON
- 13.09.2024 - 1.682 RON
- 08.09.2024 - 1.979 RON
Descrierea produsului
Comodă TV în culoare naturală cu aspect de lemn de stejar 140x45 cm Langley – Actona
Dimensiuni
| Lăţime: | 140 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 40 cm |
| Înălţime: | 45 cm |
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Suprafață | Mată |
| Decor | Stejar |
| Material | PAL |
| Produs în | CN |
| Înălțime picior | 24.7 cm |
| Capacitate de încărcare | 36 kg |
| Greutate | 24.3 kg |
| Înălțime | 45 cm |
| Lățime | 140 cm |
| Sistem de închidere | Fără amortizare |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul părții din spate | Placă fibrolemnoasă |
| Fixare de siguranță pe perete | Da |
| Certificări și standarde îndeplinite | FSC Mix |
| Seria | Langley |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Rustic/retro/scandinav |
| Calitate | Extra |
| Caracteristici | Cu ușă glisantă/cu orificiu pentru cabluri/cu picioare |
| Material picioare | Lemn masiv de stejar |
| Finisaj suprafață | Furnir/lăcuit |
| Culoare lemn | Lemn de caramel |
| Culoare | Culoare naturală |
| Producător | Actona |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

116,44 RON
Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

48,44 RON52,79 RON
Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

103,69 RON
Termos pentru mâncare Termo – Orion

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

135,14 RON
Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

243,09 RON
Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

388,44 RON423,86 RON
Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

111,14 RON140,21 RON
Traversă Universal Sprinty Amalfi, 52 x 200 cm
52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
652 RON
Covor crem 160x230 cm Art – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy
Livrare gratuită
73,94 RON
Scurgător de vase negru din metal 43x23,5 cm Radka – Orion

275,99 RON
Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
25 cm, ⌀ 21 cm
















